Drodzy Kibice Śląska Wrocław,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (w skrócie RODO), pragniemy zapewnić, że Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A. dokłada wszelkich starań i zapewnia, żeby Państwa dane przetwarzane były zgodnie z prawem i w sposób bezpieczny.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w Polityce Prywatności Śląska Wrocław.

Chcemy Ciebie zapewnić, iż przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu i zakresie związanym ze sprzedażą biletów na mecze. Dane znajdują się w administrowanym przez Klub systemie informatycznym - dedykowanym tylko do zakupu biletów i identyfikacji uczestników meczów. Oprócz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., dostęp do danych zgromadzonych w systemach posiadają:

1) właściwy podmiot zarządzający rozgrywkami

2) podmiot uprawniony do dystrybucji biletów

3) organizator meczu piłki nożnej

Dane przechowywane są nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia ostatniego zakupu biletu wstępu przez uczestnika meczu piłki nożnej lub przekazania mu innego dokumentu uprawniającego do przebywania na meczu piłki nożnej.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Dowiedz się więcej
Akceptuję
1
Mateusz
Abramowicz
Bramkarz
Polska
kraj
08.11.1992
data urodzenia
Brzeg Dolny
miejsce urodzenia
80
Waga
185
Wzrost

Kariera klubowa

KP Brzeg Dolny, Czarni Żagań, MKS Kluczbork, Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Biografia

Mateusz Abramowicz piłkarską karierę rozpoczynał w rodzinnym Brzegu Dolnym w zespole KP. W późniejszych latach reprezentował barwy MKS-u Kluczbork, Czarnych Żagań i Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Do rundy wiosennej sezonu 2014/15 przygotowywał się z zespołem slaska Wrocław na zgrupowaniu w tureckim Side. Kontrakt z zielono-biało-czerwonymi podpisał w lutym 2015 roku.

Jest bratem byłego piłkarza WKS-u Dawida Abramowicza.