Indeco System

2015-05-12 14:35:03

 

Działamy na rynku dolnośląskim od 1998 roku. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Indeco S.A, jednego z wiodących na rynku polskim i europejskim producentów mebli z systemami drzwi suwanych. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli wszelkiego rodzaju. Wykonujemy szafy z frontami suwanymi w systemie INDECO jak również inne meble na wymiar:

 

•garderoby

•komody, szafki na buty

•biurka

•meble kuchenne

 

Potrafimy zagospodarować każde nietypowe wnętrze, nawet na poddaszu. Wąskie przestrzenie i nienormatywne wysokości nie stanowią dla nas problemu.

 

Potrafimy zrealizować tradycyjne i nowoczesne koncepcje wystroju wnętrza (szafy wnękowe, drzwi przesuwne, drzwi przesuwane, meble na wymiar, kuchnie, zabudowy, poddasza). Formy i kolory naszych mebli dostosowane są do najnowszych trendów w światowym wzornictwie. Nasz wykwalifikowany personel porozumiewa się doskonale z osobami również głuchoniemymi.

Ograniczeniem dla nas jest tylko Państwa wyobraźnia.

 

Wnętrza naszych szaf i mebli  wykonujemy z płyt laminowanych firmy Kronopol i Forner, mamy w ofercie ponad 100 wybarwień zarówno drewnopodobnych jak i jednokolorowych. Wszystkie nasze drzwi i zabudowy wykonywane są na zamówienie.

 

Oferujemy dużą różnorodność zarówno w ramach systemu INDECO jak i w wypełnieniach drzwi:

•płyty laminowane

•lustra, szyby matowe i kolorowe-Excellent

•rattany, loomy i bambusy-Prestige

 

Jest także możliwość łączenia ze sobą rożnych rodzajów materiałów, prostoliniowo i pod kątem. Fronty mebli kuchennych w zależności od życzenia klienta mogą być wykonane z płyty laminowanej, MDF (producenci Pro Form,  BRW, Uniform, Magura), lite drewno i płyty lakierowane. Oferujemy akcesoria kuchenne firm Rejs, Gamet, Hettich, Blum, TCo.

 

Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi producentami sprzętu AGD, w związku z tym jesteśmy w stanie oferować atrakcyjne ceny i promocje. Więcej informacji na nasz temat a także przykłady zrealizowanych projektów znajdziecie Państwo na pozostałych naszej stronie. Zapraszamy do korzystania z porad architektów z którymi współpracujemy.