Oferta dla firm

2014-08-07 21:52:31

Serdecznie zapraszamy na mecze Śląska Wrocław, by wspólnie dopingować Naszą Drużynę i cieszyć się niezapomnianymi sportowymi emocjami. 

 

Z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup jednorazowych voucherów, które umożliwiają obejrzenie meczów Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław w ramach rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy.

 

Voucher to niepowtarzalny sposób na spełnienie Państwa oczekiwań, m.in.

 

- bardzo dobry sposób na wykorzystanie środków przeznaczonych dla Państwa pracowników na potrzeby socjalno-kulturalne w ramach funduszu socjalnego,

- świetna forma motywacji pracowników, 

- wspólne wyjście pracowników na mecz to wspaniała okazja do budowania ducha zespołu w Państwa firmie,

- idealne zaproszenie dla Państwa klientów i partnerów biznesowych,

- możliwość wykorzystania vouchera jako nagrody w różnego rodzaju konkursach czy programach lojalnościowych. 

 

Voucher daje również wiele korzyści, m.in. 

 

- elastyczność: voucher można wymienić na bilet na preferowany przez siebie mecz Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław do końca sezonu 2015/2016, czyli do czerwca 2016r.

- wyjątkowość: voucher daje możliwość wyboru miejsc na dowolnej trybunie (z wyłączeniem strefy biznes), również w sektorach C 120, 220, 320 z bardzo dobrą widocznością, w których regularna cena biletu jest wyższa w porównaniu do cen biletów na pozostałych sektorach na trybunie C.

- uniwersalność: voucher jest wystawiony na okaziciela, czyli każdy jego posiadacz może wymienić go na imienny bilet w kasach*(voucher nie upoważnia do wejścia na mecz. Należy go wymienić na bilet w kasach Klubu przy ul. Oporowskiej 62 lub przy ul. Królewieckiej na Stadionie Wrocław).

 

Poniżej przedstawiamy ofertę cenową na zakup jednorazowych voucherów.

 

 

Oferta dotyczy trybun A i C. Jednak w zależności od osobistych preferencji istnieje możliwość wymiany vouchera na bilet również na trybunę B lub D.

 

Plan Stadionu Śląsk Wrocław

 

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zachęcamy do kontaktu:

Patryk Załęczny tel.: 695 205 097, e-mail: vouchery@slaskwroclaw.pl.

 

Więcej informacji o voucherach znajdą Państwo w naszej ofercie: vouchery.