Wydarzenia

Nabór do drużyny kobiet U-17

2021-04-18 13:30:00
Śląsk Wrocław stawia na rozwój piłki nożnej kobiet. W strukturach klubu powstała nowa drużyna, która ma stanowić pomost pomiędzy juniorskim, a zawodowym futbolem na najwyższym poziomie. Opiekę nad nowo powstałym zespołem U-17 sprawuje Patrycja Falborska, była reprezentantka Polski i zawodniczka AZS-u Wrocław.
- Chcemy od razu awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej, czyli Centralnej Ligi Juniorek. Żeby tak się stało, musimy zwyciężyć w barażach, w których wystąpimy z piłkarkami już obecnymi w klubie. Chcemy dać perspektywę rozwoju zawodniczkom - głównie z Dolnego Śląska, ale oczywiście nie tylko. To bardzo cenne, że poza grą na najwyższym poziomie juniorskim mogą dostać szansę, aby w bardzo młodym wieku zacząć występować w Ekstralidze - zaznacza Patrycja Falborska, trenerka, która prowadzi młodzieżowy zespół WKS-u.
 
W związku z tym, klub poszukuje posiadających już jakieś doświadczenie piłkarskie zawodniczek, które mają ochotę spróbować swoich sił w trójkolorowych barwach. W celu umówienia się na trening testowy zapraszamy do kontaktu z prowadzącą drużynę Patrycją Falborską, każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.  Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 690 990 834
 
Autor: Maciej Fedorczuk

Zobacz również