Wydarzenia

Wygrana juniorek Śląska w sparingu

2021-08-02 09:30:00
Kolejny etap przygotowań juniorek Śląska Wrocław do nowego sezonu. Podopieczne Patrycji Falborskiej pokonały w sobotę SWD Wodzisław Śląski 5:2, a dzień później wyruszyły na kilkudniowe zgrupowanie do Strzegomia.
Pierwszy sparing wrocławianek należy ocenić pozytywnie. Oczywiście postawę w obronie można jeszcze poprawić, ale bez wątpienia cieszy gra ofensywna i zdobycie aż pięciu goli. Na listę strzelczyń wpisały się: Sobel, Ostrowska, Flis, Stępińska oraz Bębeniec.

W niedzielę podopieczne Patrycji Falborskiej wyjechały na kilkudniowe zgrupowanie do Strzegomia. Tam najprawdopodobniej zagrają jeszcze jedno spotkanie kontrolne. Wkrótce także powinniśmy poznać ostateczny kształ kadry zespołu juniorek Śląska (U17) - w ostatnich dniach część zawodniczek przebywała na testach we wrocławskim zespole i przekonała do siebie sztab szkoleniowy WKS-u.

Przypomnijmy, że w rozpoczętym sezonie piłkarki Śląska będą walczyły o awans do Centralnej Ligi Juniorek U17. A by utrzymać rytm meczowy, będą występować w Okręgowej Lidze Trampkarza.
Autor: Paweł Prochowski

Zobacz również