1. kolejka

Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 30.07.2016 1:1 (:)
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych 30.07.2016 2:2 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Olimpia Kowary Olimpia Kowary 30.07.2016 3:3 (:)
Miedź II Legnica Miedź II Legnica BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 31.07.2016 1:1 (:)
KS Polkowice KS Polkowice GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30.07.2016 1:2 (:)
Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 31.07.2016 3:0 (:)
Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30.07.2016 0:2 (:)
Piast Żmigród Piast Żmigród Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 30.07.2016 2:1 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Skra Częstochowa Skra Częstochowa 30.07.2016 0:2 (:)

2. kolejka

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska 06.08.2016 1:0 (:)
Miedź II Legnica Miedź II Legnica KS Polkowice KS Polkowice 06.08.2016 4:1 (:)
BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych 07.08.2016 2:0 (:)
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 06.08.2016 4:0 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 06.08.2016 1:0 (:)
Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 06.08.2016 3:2 (:)
Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze Piast Żmigród Piast Żmigród 06.08.2016 1:1 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów 06.08.2016 3:0 (:)
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław Olimpia Kowary Olimpia Kowary 06.08.2016 1:0 (:)

3. kolejka

Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska Miedź II Legnica Miedź II Legnica 14.08.2016 2:1 (:)
Olimpia Kowary Olimpia Kowary GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13.08.2016 1:1 (:)
Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 13.08.2016 1:1 (:)
Piast Żmigród Piast Żmigród Stal Brzeg Stal Brzeg 13.08.2016 1:4 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 10.08.2016 2:2 (:)
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 13.08.2016 2:1 (:)
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Skra Częstochowa Skra Częstochowa 13.08.2016 2:2 (:)
Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 13.08.2016 0:2 (:)
KS Polkowice KS Polkowice BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 13.08.2016 1:2 (:)

4. kolejka

BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 17.08.2016 2:3 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych 23.09.2016 0:2 (:)
Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 24.09.2016 2:3 (:)
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław Piast Żmigród Piast Żmigród 17.08.2016 4:2 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów 17.08.2016 2:2 (:)
Miedź II Legnica Miedź II Legnica Olimpia Kowary Olimpia Kowary 17.08.2016 4:2 (:)
KS Polkowice KS Polkowice Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska 17.08.2016 2:0 (:)
Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 17.08.2016 0:1 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 17.08.2016 0:0

5. kolejka

Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów Miedź II Legnica Miedź II Legnica 20.08.2016 1:3 (:)
Piast Żmigród Piast Żmigród GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20.08.2016 1:2 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 20.08.2016 4:5 (:)
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice Stal Brzeg Stal Brzeg 20.08.2016 0:0
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 20.08.2016 2:0 (:)
Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 20.08.2016 1:2 (:)
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Skra Częstochowa Skra Częstochowa 20.08.2016 1:1 (:)
Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 24.09.2016 1:5 (:)
Olimpia Kowary Olimpia Kowary KS Polkowice KS Polkowice 20.08.2016 1:1 (:)

6. kolejka

Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 27.08.2016 0:1 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 27.08.2016 4:2 (:)
Miedź II Legnica Miedź II Legnica Piast Żmigród Piast Żmigród 27.08.2016 0:2 (:)
KS Polkowice KS Polkowice Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów 27.08.2016 1:1 (:)
Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska Olimpia Kowary Olimpia Kowary 28.08.2016 1:2 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 27.08.2016 2:0 (:)
BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała Skra Częstochowa Skra Częstochowa 27.08.2016 2:2 (:)
Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 27.08.2016 2:1 (:)
Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych 28.08.2016 2:1 (:)

7. kolejka

Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych Stal Brzeg Stal Brzeg 03.09.2016 1:2 (:)
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 03.09.2016 0:0
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 03.09.2016 0:0
Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska 03.09.2016 1:1 (:)
Olimpia Kowary Olimpia Kowary BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 03.09.2016 1:0 (:)
Piast Żmigród Piast Żmigród KS Polkowice KS Polkowice 03.09.2016 2:2 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Miedź II Legnica Miedź II Legnica 03.09.2016, godz 11:00:00 2:0 (:)
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 03.09.2016 1:4 (:)
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 03.09.2016 0:3 (:)

8. kolejka

KS Polkowice KS Polkowice Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 09.09.2016 4:0 (3:0)
BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 10.09.2016 1:1 (:)
Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze Skra Częstochowa Skra Częstochowa 10.09.2016 2:3 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 03.09.2016 2:0 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 10.09.2016 2:1 (:)
Miedź II Legnica Miedź II Legnica Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 10.09.2016 2:1 (:)
Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska Piast Żmigród Piast Żmigród 11.09.2016 1:2 (:)
Olimpia Kowary Olimpia Kowary Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów 10.09.2016 1:1 (:)
Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 10.09.2016 1:1 (:)

9. kolejka

Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 17.09.2016 1:0 (:)
Piast Żmigród Piast Żmigród Olimpia Kowary Olimpia Kowary 17.09.2016 4:1 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska 17.09.2016 1:1 (1:1)
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice KS Polkowice KS Polkowice 17.09.2016 1:0 (:)
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Miedź II Legnica Miedź II Legnica 17.09.2016 2:2 (:)
Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17.09.2016 0:0
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 17.09.2016 2:3 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Stal Brzeg Stal Brzeg 17.09.2016 1:1 (:)
Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 17.09.2016 1:4 (:)

10. kolejka

BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 01.10.2016 3:1 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 01.10.2016 2:1 (:)
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław Skra Częstochowa Skra Częstochowa 01.10.2016 3:0 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 01.10.2016 1:0 (:)
Miedź II Legnica Miedź II Legnica Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych 02.10.2016 0:0
KS Polkowice KS Polkowice Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 01.10.2016 0:0
Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 02.10.2016 1:2 (:)
Olimpia Kowary Olimpia Kowary Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 01.10.2016 1:3 (0:3)
Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów Piast Żmigród Piast Żmigród 01.10.2016 0:2 (:)

11. kolejka

Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice Olimpia Kowary Olimpia Kowary 08.10.2016, godz 15:00:00 4:3 (:)
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska 08.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (:)
Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych KS Polkowice KS Polkowice 08.10.2016, godz 15:00:00 0:4 (:)
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Miedź II Legnica Miedź II Legnica 08.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 08.10.2016, godz 15:00:00 0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 08.10.2016, godz 15:00:00 2:1 (:)
Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze Stal Brzeg Stal Brzeg 08.10.2016, godz 15:00:00 3:4 (:)
Piast Żmigród Piast Żmigród BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 08.10.2016, godz 15:00:00 0:1 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów 08.10.2016, godz 15:00:00 0:0

12. kolejka

KS Polkowice KS Polkowice Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 15.10.2016 1:3 (:)
Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych 16.10.2016 2:0 (:)
Olimpia Kowary Olimpia Kowary Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 15.10.2016 2:5 (:)
Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 15.10.2016 0:4 (:)
Piast Żmigród Piast Żmigród Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 15.10.2016 0:0
BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała Stal Brzeg Stal Brzeg 15.10.2016 2:1 (:)
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 15.10.2016 1:2 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 15.10.2016 4:1 (:)
Miedź II Legnica Miedź II Legnica Skra Częstochowa Skra Częstochowa 16.10.2016 3:1 (:)

13. kolejka

Skra Częstochowa Skra Częstochowa KS Polkowice KS Polkowice 22.10.2016 0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie Miedź II Legnica Miedź II Legnica 22.10.2016 6:1 (:)
Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22.10.2016 1:0 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 22.10.2016 3:3 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 22.10.2016 2:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice Piast Żmigród Piast Żmigród 22.10.2016 2:0 (:)
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów 22.10.2016 2:2 (:)
Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych Olimpia Kowary Olimpia Kowary 22.10.2016 1:0 (:)
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska 22.10.2016 5:2 (:)

14. kolejka

Miedź II Legnica Miedź II Legnica Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 30.10.2016 0:0
Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska Skra Częstochowa Skra Częstochowa 30.10.2016 1:3 (:)
BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 29.10.2016 6:0 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Stal Brzeg Stal Brzeg 29.10.2016 3:0 (:)
KS Polkowice KS Polkowice Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 29.10.2016 3:0 (:)
Olimpia Kowary Olimpia Kowary Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 29.10.2016 2:2 (:)
Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych 29.10.2016 0:0
Piast Żmigród Piast Żmigród Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 29.10.2016 3:1 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 29.10.2016 1:0 (:)

15. kolejka

Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych Piast Żmigród Piast Żmigród 06.11.2016 0:1 (:)
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 05.11.2016 0:0
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 05.11.2016, godz 13:30:00 1:0 (:)
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów 05.11.2016 2:0 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Olimpia Kowary Olimpia Kowary 05.11.2016 1:0 (:)
Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska 05.11.2016 1:0 (:)
Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze KS Polkowice KS Polkowice 05.11.2016 1:2 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Miedź II Legnica Miedź II Legnica 05.11.2016 0:2 (:)
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 06.11.2016 1:1 (:)

16. kolejka

BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 12.11.2016 0:1 (:)
Olimpia Kowary Olimpia Kowary Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie 12.11.2016 1:5 (:)
Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów Skra Częstochowa Skra Częstochowa 12.11.2016 1:2 (:)
Piast Żmigród Piast Żmigród Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała 12.11.2016 1:1 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych 12.11.2016, godz 17:00:00 0:1 (:)
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra 12.11.2016 3:0 (:)
Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze 13.11.2016 2:2 (:)
KS Polkowice KS Polkowice Stal Brzeg Stal Brzeg 11.11.2016 2:0 (:)
Miedź II Legnica Miedź II Legnica Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 13.11.2016 0:0

17. kolejka

Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 19.11.2016 0:2 (:)
Rekord Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 19.11.2016, godz 13:00:00 2:0 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Piast Żmigród Piast Żmigród 19.11.2016 6:0 (:)
Pniówek Pawłowice Śląskie Pniówek Pawłowice Śląskie Lechia Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów 19.11.2016 1:0 (:)
Górnik II Zabrze Górnik II Zabrze Olimpia Kowary Olimpia Kowary 19.11.2016 3:0 (:)
Stal Brzeg Stal Brzeg Unia Turza Śląska Unia Turza Śląska 19.11.2016 3:2 (:)
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław KS Polkowice KS Polkowice 20.11.2016 1:1 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Miedź II Legnica Miedź II Legnica 19.11.2016 4:2 (:)
Falubaz Zielona Góra Falubaz Zielona Góra BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 19.11.2016 0:2 (:)