1. kolejka |
|
Nysa Kłodzko |
|
Unia Bardo |
15.08.2017, godz 17:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Foto-Higiena Gać |
15.08.2017, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Górnik Wałbrzych |
15.08.2017, godz 17:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Pogoń Oleśnica |
15.08.2017, godz 17:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
MKP Wołów |
15.08.2017, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Bielawianka Bielawa |
15.08.2017, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Śląsk II Wrocław |
15.08.2017, godz 17:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Wiwa Goszcz |
15.08.2017, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
2. kolejka |
|
Unia Bardo |
|
Wiwa Goszcz |
19.08.2017, godz 17:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
20.08.2017, godz 11:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Polonia-Stal Świdnica |
22.08.2017, godz 17:30:00 |
2:1
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
19.08.2017, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Sokół Marcinkowice |
20.08.2017, godz 17:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Sokół Wielka Lipa |
19.08.2017, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
19.08.2017, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Polonia Trzebnica |
19.08.2017, godz 17:00:00 |
3:3
(:)
|
4. kolejka |
|
Polonia Trzebnica |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
02.09.2017, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Bielawianka Bielawa |
02.09.2017, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Unia Bardo |
|
Śląsk II Wrocław |
02.09.2017, godz 17:00:00 |
0:3
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
02.09.2017, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Polonia-Stal Świdnica |
02.09.2017, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
02.09.2017, godz 17:00:00 |
4:3
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Sokół Marcinkowice |
02.09.2017, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Sokół Wielka Lipa |
02.09.2017, godz 17:00:00 |
3:3
(:)
|
5. kolejka |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Unia Bardo |
09.09.2017, godz 17:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Polonia Trzebnica |
09.09.2017, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Nysa Kłodzko |
09.09.2017, godz 17:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Foto-Higiena Gać |
09.09.2017, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Górnik Wałbrzych |
09.09.2017, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Pogoń Oleśnica |
09.09.2017, godz 17:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
MKP Wołów |
09.09.2017, godz 17:00:00 |
2:5
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Bielawianka Bielawa |
10.09.2017, godz 10:00:00 |
2:0
(:)
|
6. kolejka |
|
Unia Bardo |
|
Bielawianka Bielawa |
16.09.2017, godz 16:00:00 |
3:1
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Śląsk II Wrocław |
16.09.2017, godz 16:00:00 |
0:0
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Wiwa Goszcz |
16.09.2017, godz 16:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
16.09.2017, godz 16:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Polonia-Stal Świdnica |
16.09.2017, godz 16:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
16.09.2017, godz 16:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Sokół Marcinkowice |
16.09.2017, godz 16:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Sokół Wielka Lipa |
16.09.2017, godz 16:00:00 |
2:2
(:)
|
7. kolejka |
|
Sokół Marcinkowice |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
23.09.2017, godz 15:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Polonia Trzebnica |
23.09.2017, godz 15:00:00 |
0:0
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Nysa Kłodzko |
23.09.2017, godz 15:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Foto-Higiena Gać |
23.09.2017, godz 15:00:00 |
0:4
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Górnik Wałbrzych |
23.09.2017, godz 15:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
MKP Wołów |
23.09.2017, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Pogoń Oleśnica |
23.09.2017, godz 11:00:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Unia Bardo |
23.09.2017, godz 15:00:00 |
0:4
(:)
|
8. kolejka |
|
Foto-Higiena Gać |
|
Wiwa Goszcz |
30.09.2017, godz 16:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
30.09.2017, godz 16:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Polonia-Stal Świdnica |
30.09.2017, godz 16:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
30.09.2017, godz 16:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Sokół Marcinkowice |
30.09.2017, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Śląsk II Wrocław |
01.10.2017, godz 15:00:00 |
0:2
(0:2)
|
|
Unia Bardo |
|
MKP Wołów |
30.09.2017, godz 16:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Bielawianka Bielawa |
30.09.2017, godz 16:00:00 |
1:2
(:)
|
9. kolejka |
|
Bielawianka Bielawa |
|
Górnik Wałbrzych |
07.10.2017, godz 15:00:00 |
1:0
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Pogoń Oleśnica |
07.10.2017, godz 15:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Unia Bardo |
07.10.2017, godz 15:00:00 |
6:1
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Sokół Wielka Lipa |
07.10.2017, godz 15:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
07.10.2017, godz 15:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Polonia Trzebnica |
07.10.2017, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Nysa Kłodzko |
07.10.2017, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Foto-Higiena Gać |
07.10.2017, godz 15:00:00 |
1:3
(0:0)
|
10. kolejka |
|
Unia Bardo |
|
Pogoń Oleśnica |
15.10.2017, godz 15:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
MKP Wołów |
15.10.2017, godz 15:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Bielawianka Bielawa |
15.10.2017, godz 15:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Śląsk II Wrocław |
15.10.2017, godz 15:00:00 |
2:1
(0:0)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Wiwa Goszcz |
15.10.2017, godz 15:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
15.10.2017, godz 15:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Polonia-Stal Świdnica |
15.10.2017, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
15.10.2017, godz 15:00:00 |
4:4
(:)
|
11. kolejka |
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Sokół Marcinkowice |
21.10.2017, godz 15:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Sokół Wielka Lipa |
21.10.2017, godz 15:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
21.10.2017, godz 15:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Polonia Trzebnica |
21.10.2017, godz 15:00:00 |
3:0
(2:0)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Nysa Kłodzko |
21.10.2017, godz 15:00:00 |
0:1
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Foto-Higiena Gać |
21.10.2017, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Górnik Wałbrzych |
21.10.2017, godz 15:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Unia Bardo |
21.10.2017, godz 15:00:00 |
1:0
(:)
|
12. kolejka |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Śląsk II Wrocław |
28.10.2017, godz 14:00:00 |
1:3
(1:2)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Wiwa Goszcz |
28.10.2017, godz 14:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
28.10.2017, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Polonia-Stal Świdnica |
28.10.2017, godz 14:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Unia Bardo |
28.10.2017, godz 14:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Pogoń Oleśnica |
28.10.2017, godz 15:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
MKP Wołów |
28.10.2017, godz 14:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Bielawianka Bielawa |
28.10.2017, godz 14:00:00 |
0:2
(:)
|
13. kolejka |
|
Pogoń Oleśnica |
|
Nysa Kłodzko |
04.11.2017, godz 14:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Foto-Higiena Gać |
04.11.2017, godz 14:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Unia Bardo |
05.11.2017, godz 14:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
04.11.2017, godz 14:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Sokół Marcinkowice |
04.11.2017, godz 14:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Sokół Wielka Lipa |
04.11.2017, godz 14:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
04.11.2017, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Polonia Trzebnica |
04.11.2017, godz 14:00:00 |
0:1
(:)
|
14. kolejka |
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
11.11.2017, godz 14:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Unia Bardo |
|
Foto-Higiena Gać |
11.11.2017, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Śląsk II Wrocław |
11.11.2017, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Górnik Wałbrzych |
11.11.2017, godz 14:00:00 |
5:3
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Pogoń Oleśnica |
11.11.2017, godz 14:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
MKP Wołów |
11.11.2017, godz 14:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Bielawianka Bielawa |
11.11.2017, godz 14:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Wiwa Goszcz |
11.11.2017, godz 14:00:00 |
2:0
(:)
|
15. kolejka |
|
Wiwa Goszcz |
|
Polonia-Stal Świdnica |
18.11.2017, godz 14:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
18.11.2017, godz 14:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Sokół Marcinkowice |
18.11.2017, godz 14:00:00 |
1:0
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Sokół Wielka Lipa |
18.11.2017, godz 14:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
18.11.2017, godz 14:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Polonia Trzebnica |
18.11.2017, godz 14:00:00 |
0:0
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Nysa Kłodzko |
18.11.2017, godz 14:00:00 |
6:2
(:)
|
|
Unia Bardo |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
18.11.2017, godz 14:00:00 |
5:2
(:)
|
16. kolejka |
|
Górnik Wałbrzych |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
17.03.2018, godz 15:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Sokół Wielka Lipa |
17.03.2018, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Sokół Marcinkowice |
17.03.2018, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
17.03.2018, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Polonia-Stal Świdnica |
01.05.2018 |
4:0
(4:0)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
17.03.2018, godz 15:00:00 |
5:2
(:)
|
|
Unia Bardo |
|
Nysa Kłodzko |
17.03.2018, godz 15:00:00 |
0:0
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Polonia Trzebnica |
17.03.2018, godz 15:00:00 |
4:0
(:)
|
17. kolejka |
|
Sokół Marcinkowice |
|
Pogoń Oleśnica |
24.03.2018, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Górnik Wałbrzych |
24.03.2018, godz 15:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Foto-Higiena Gać |
24.03.2018, godz 15:00:00 |
3:3
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Nysa Kłodzko |
24.03.2018, godz 15:00:00 |
6:1
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Unia Bardo |
24.03.2018, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Śląsk II Wrocław |
24.03.2018, godz 15:00:00 |
0:3
(0:3)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Bielawianka Bielawa |
24.03.2018, godz 15:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
MKP Wołów |
24.03.2018, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
18. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
Wiwa Goszcz |
31.03.2018, godz 15:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Unia Bardo |
|
Polonia Trzebnica |
31.03.2018, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
31.03.2018, godz 15:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Sokół Wielka Lipa |
31.03.2018, godz 15:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Sokół Marcinkowice |
31.03.2018, godz 15:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
31.03.2018, godz 15:00:00 |
0:1
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Polonia-Stal Świdnica |
31.03.2018, godz 15:00:00 |
0:4
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
31.03.2018, godz 15:00:00 |
4:0
(:)
|
19. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
Unia Bardo |
08.04.2018, godz 11:00:00 |
5:0
(1:0)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Wiwa Goszcz |
06.04.2018, godz 16:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
MKP Wołów |
06.04.2018, godz 16:00:00 |
0:6
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Górnik Wałbrzych |
06.04.2018, godz 16:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Foto-Higiena Gać |
06.04.2018, godz 16:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Nysa Kłodzko |
06.04.2018, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Polonia Trzebnica |
06.04.2018, godz 16:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Pogoń Oleśnica |
06.04.2018, godz 16:00:00 |
3:1
(:)
|
20. kolejka |
|
Polonia Trzebnica |
|
Sokół Wielka Lipa |
14.04.2018, godz 16:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Sokół Marcinkowice |
14.04.2018, godz 16:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
14.04.2018, godz 16:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Polonia-Stal Świdnica |
14.04.2018, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
14.04.2018, godz 16:00:00 |
3:1
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Wiwa Goszcz |
14.04.2018, godz 16:00:00 |
1:4
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Śląsk II Wrocław |
14.04.2018, godz 16:00:00 |
5:3
(1:1)
|
|
Unia Bardo |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
14.04.2018, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
21. kolejka |
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Foto-Higiena Gać |
18.04.2018, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Nysa Kłodzko |
18.04.2018, godz 17:00:00 |
5:1
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Polonia Trzebnica |
18.04.2018, godz 17:00:00 |
1:5
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
18.04.2018, godz 17:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
MKP Wołów |
18.04.2018, godz 17:00:00 |
3:2
(1:2)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Unia Bardo |
18.04.2018, godz 17:00:00 |
3:3
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Pogoń Oleśnica |
18.04.2018, godz 17:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Górnik Wałbrzych |
18.04.2018, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
22. kolejka |
|
Foto-Higiena Gać |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
21.04.2018, godz 16:00:00 |
7:0
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Wiwa Goszcz |
21.04.2018, godz 16:00:00 |
2:0
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Bielawianka Bielawa |
21.04.2018, godz 16:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Śląsk II Wrocław |
21.04.2018, godz 16:00:00 |
1:3
(1:2)
|
|
Unia Bardo |
|
Sokół Wielka Lipa |
21.04.2018, godz 16:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Sokół Marcinkowice |
21.04.2018, godz 16:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
21.04.2018, godz 16:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Polonia-Stal Świdnica |
21.04.2018, godz 16:00:00 |
3:2
(:)
|
23. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
Górnik Wałbrzych |
28.04.2018, godz 11:00:00 |
2:0
(0:0)
|
|
MKP Wołów |
|
Unia Bardo |
28.04.2018, godz 16:00:00 |
5:1
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Pogoń Oleśnica |
28.04.2018, godz 16:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Foto-Higiena Gać |
28.04.2018, godz 16:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Nysa Kłodzko |
28.04.2018, godz 16:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Polonia Trzebnica |
28.04.2018, godz 16:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
28.04.2018, godz 16:00:00 |
3:3
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Sokół Wielka Lipa |
28.04.2018, godz 16:00:00 |
3:0
(:)
|
24. kolejka |
|
Foto-Higiena Gać |
|
Śląsk II Wrocław |
05.05.2018, godz 17:00:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Unia Bardo |
|
Sokół Marcinkowice |
05.05.2018, godz 17:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
05.05.2018, godz 17:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Polonia-Stal Świdnica |
05.05.2018, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
05.05.2018, godz 17:00:00 |
5:1
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Wiwa Goszcz |
05.05.2018, godz 17:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Bielawianka Bielawa |
05.05.2018, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
MKP Wołów |
05.05.2018, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
25. kolejka |
|
Bielawianka Bielawa |
|
Foto-Higiena Gać |
12.05.2018, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Polonia Trzebnica |
12.05.2018, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
12.05.2018, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Sokół Wielka Lipa |
12.05.2018, godz 17:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Sokół Marcinkowice |
12.05.2018, godz 17:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Nysa Kłodzko |
12.05.2018, godz 17:00:00 |
3:2
(2:0)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Unia Bardo |
12.05.2018, godz 17:00:00 |
0:5
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Górnik Wałbrzych |
12.05.2018, godz 17:00:00 |
2:2
(:)
|
26. kolejka |
|
Nysa Kłodzko |
|
Bielawianka Bielawa |
19.05.2018, godz 18:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
MKP Wołów |
19.05.2018, godz 18:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Pogoń Oleśnica |
19.05.2018, godz 18:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Śląsk II Wrocław |
19.05.2018, godz 18:00:00 |
1:3
(1:2)
|
|
Unia Bardo |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
19.05.2018, godz 18:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Polonia-Stal Świdnica |
19.05.2018, godz 18:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
19.05.2018, godz 18:00:00 |
7:2
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Wiwa Goszcz |
19.05.2018, godz 18:00:00 |
0:0
|
27. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
26.05.2018, godz 17:00:00 |
2:1
(2:1)
|
|
Unia Bardo |
|
Górnik Wałbrzych |
26.05.2018, godz 17:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Foto-Higiena Gać |
26.05.2018, godz 17:00:00 |
1:4
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Nysa Kłodzko |
26.05.2018, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Polonia Trzebnica |
26.05.2018, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Sokół Wielka Lipa |
26.05.2018, godz 17:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Sokół Marcinkowice |
26.05.2018, godz 17:00:00 |
0:4
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
26.05.2018, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
28. kolejka |
|
Sokół Wielka Lipa |
|
Śląsk II Wrocław |
31.05.2018, godz 17:00:00 |
1:3
(1:1)
|
|
Unia Bardo |
|
Polonia-Stal Świdnica |
31.05.2018, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
31.05.2018, godz 17:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Wiwa Goszcz |
31.05.2018, godz 17:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Bielawianka Bielawa |
31.05.2018, godz 17:00:00 |
4:6
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
MKP Wołów |
31.05.2018, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Pogoń Oleśnica |
31.05.2018, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Górnik Wałbrzych |
31.05.2018, godz 17:00:00 |
1:0
(:)
|
29. kolejka |
|
Foto-Higiena Gać |
|
Unia Bardo |
03.06.2018, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Górnik Wałbrzych |
|
Nysa Kłodzko |
03.06.2018, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Pogoń Oleśnica |
|
Polonia Trzebnica |
03.06.2018, godz 17:00:00 |
1:5
(:)
|
|
MKP Wołów |
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
03.06.2018, godz 17:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Bielawianka Bielawa |
|
Sokół Wielka Lipa |
03.06.2018, godz 17:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Wiwa Goszcz |
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
03.06.2018, godz 17:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Polonia-Stal Świdnica |
03.06.2018, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Sokół Marcinkowice |
03.06.2018, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
30. kolejka |
|
Sokół Wielka Lipa |
|
MKP Wołów |
09.06.2018, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Orzeł Ząbkowice Śląskie |
|
Pogoń Oleśnica |
09.06.2018, godz 17:00:00 |
5:2
(:)
|
|
Polonia Trzebnica |
|
Górnik Wałbrzych |
09.06.2018, godz 17:00:00 |
1:4
(:)
|
|
Nysa Kłodzko |
|
Foto-Higiena Gać |
09.06.2018, godz 17:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Piast Żerniki (Wrocław) |
|
Śląsk II Wrocław |
09.06.2018, godz 17:00:00 |
0:2
(0:0)
|
|
Karolina Jaworzyna Śląska |
|
Unia Bardo |
09.06.2018, godz 17:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Polonia-Stal Świdnica |
|
Wiwa Goszcz |
09.06.2018, godz 17:00:00 |
5:1
(:)
|
|
Sokół Marcinkowice |
|
Bielawianka Bielawa |
09.06.2018, godz 17:00:00 |
5:2
(:)
|