1. kolejka |
|
Ruch Chorzów |
|
Zagłębie II Lubin |
18.09.2019, godz 17:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Miedź II Legnica |
|
Piast Żmigród |
03.08.2019, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Stal Brzeg |
|
Górnik II Zabrze |
03.08.2019, godz 13:00:00 |
2:1
(:)
|
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Ślęza Wrocław |
02.08.2019, godz 18:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Polonia Bytom |
|
Foto-Higiena Gać |
03.08.2019, godz 18:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Lechia Zielona Góra |
|
Rekord Bielsko-Biała |
03.08.2019, godz 16:00:00 |
2:3
(:)
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
03.08.2019, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Śląsk II Wrocław |
03.08.2019, godz 17:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
MKS Kluczbork |
18.09.2019, godz 16:00:00 |
3:2
(:)
|
2. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
10.08.2019, godz 13:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
Ruch Chorzów |
04.09.2019, godz 17:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Lechia Zielona Góra |
10.08.2019, godz 17:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Ślęza Wrocław |
|
Polonia Bytom |
10.08.2019, godz 17:00:00 |
1:0
(:)
|
|
MKS Kluczbork |
|
ROW 1964 Rybnik |
10.08.2019, godz 17:30:00 |
3:3
(:)
|
|
Górnik II Zabrze |
|
Ruch Zdzieszowice |
11.08.2019, godz 14:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Piast Żmigród |
|
Stal Brzeg |
10.08.2019, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Miedź II Legnica |
10.08.2019, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Zagłębie II Lubin |
07.08.2019, godz 18:00:00 |
0:0
|
3. kolejka |
|
Stal Brzeg |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
17.08.2019, godz 17:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
Piast Żmigród |
17.08.2019, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Górnik II Zabrze |
17.08.2019, godz 17:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Polonia Bytom |
|
MKS Kluczbork |
17.08.2019, godz 17:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Lechia Zielona Góra |
|
Ślęza Wrocław |
18.08.2019, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Foto-Higiena Gać |
17.08.2019, godz 17:00:00 |
1:3
(:)
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Rekord Bielsko-Biała |
17.08.2019, godz 17:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
Zagłębie II Lubin |
17.08.2019, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Miedź II Legnica |
|
Śląsk II Wrocław |
18.08.2019, godz 12:00:00 |
0:2
(:)
|
4. kolejka |
|
Ślęza Wrocław |
|
Ruch Chorzów |
24.08.2019, godz 17:00:00 |
2:0
(:)
|
|
MKS Kluczbork |
|
Lechia Zielona Góra |
24.08.2019, godz 17:30:00 |
1:2
(:)
|
|
Górnik II Zabrze |
|
Polonia Bytom |
24.08.2019, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Piast Żmigród |
|
ROW 1964 Rybnik |
24.08.2019, godz 17:00:00 |
4:2
(:)
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Ruch Zdzieszowice |
24.08.2019, godz 17:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Miedź II Legnica |
|
Stal Brzeg |
24.08.2019, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Zagłębie II Lubin |
25.08.2019, godz 12:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
24.08.2019, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
LZS Starowice Dolne |
24.08.2019, godz 17:00:00 |
2:0
(:)
|
5. kolejka |
|
Ruch Chorzów |
|
MKS Kluczbork |
31.08.2019, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Ślęza Wrocław |
31.08.2019, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
Foto-Higiena Gać |
31.08.2019, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Rekord Bielsko-Biała |
01.09.2019, godz 13:30:00 |
2:2
(:)
|
|
Stal Brzeg |
|
Śląsk II Wrocław |
30.08.2019, godz 17:45:00 |
2:2
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
Miedź II Legnica |
31.08.2019, godz 17:00:00 |
1:1
(:)
|
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
31.08.2019, godz 17:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Polonia Bytom |
|
Piast Żmigród |
01.09.2019, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Lechia Zielona Góra |
|
Górnik II Zabrze |
31.08.2019, godz 17:00:00 |
1:4
(:)
|
6. kolejka |
|
Miedź II Legnica |
|
ROW 1964 Rybnik |
07.09.2019, godz 16:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Stal Brzeg |
|
Ruch Zdzieszowice |
07.09.2019, godz 13:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Polonia Bytom |
10.09.2019, godz 15:30:00 |
1:1
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Rekord Bielsko-Biała |
07.09.2019, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Zagłębie II Lubin |
07.09.2019, godz 16:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Ślęza Wrocław |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
07.09.2019, godz 16:00:00 |
0:2
(:)
|
|
MKS Kluczbork |
|
LZS Starowice Dolne |
07.09.2019, godz 19:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Górnik II Zabrze |
|
Ruch Chorzów |
07.09.2019, godz 17:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Piast Żmigród |
|
Lechia Zielona Góra |
07.09.2019, godz 16:00:00 |
0:1
(:)
|
7. kolejka |
|
Lechia Zielona Góra |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
14.09.2019, godz 16:00:00 |
3:3
(:)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Piast Żmigród |
14.09.2019, godz 17:30:00 |
4:1
(:)
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Górnik II Zabrze |
14.09.2019, godz 16:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
MKS Kluczbork |
14.09.2019, godz 16:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
Śląsk II Wrocław |
14.09.2019, godz 16:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Ślęza Wrocław |
14.09.2019, godz 13:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
Foto-Higiena Gać |
15.09.2019, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Stal Brzeg |
11.09.2019, godz 18:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Polonia Bytom |
|
Miedź II Legnica |
14.09.2019, godz 16:00:00 |
2:4
(:)
|
8. kolejka |
|
Piast Żmigród |
|
LZS Starowice Dolne |
21.09.2019, godz 16:00:00 |
5:0
(:)
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Ruch Chorzów |
08.10.2019, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Stal Brzeg |
|
Polonia Bytom |
21.09.2019, godz 16:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
ROW 1964 Rybnik |
22.09.2019, godz 16:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Foto-Higiena Gać |
22.09.2019, godz 13:00:00 |
0:0
|
|
Ślęza Wrocław |
|
Rekord Bielsko-Biała |
22.09.2019, godz 16:00:00 |
2:1
(:)
|
|
MKS Kluczbork |
|
Zagłębie II Lubin |
21.09.2019, godz 17:30:00 |
1:1
(:)
|
|
Górnik II Zabrze |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
21.09.2019, godz 16:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Miedź II Legnica |
|
Lechia Zielona Góra |
21.09.2019, godz 16:00:00 |
4:0
(:)
|
9. kolejka |
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
MKS Kluczbork |
28.09.2019, godz 16:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Ślęza Wrocław |
28.09.2019, godz 16:00:00 |
0:4
(:)
|
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Śląsk II Wrocław |
28.09.2019, godz 13:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Polonia Bytom |
|
Ruch Zdzieszowice |
28.09.2019, godz 16:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Lechia Zielona Góra |
|
Stal Brzeg |
29.09.2019, godz 14:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Miedź II Legnica |
28.09.2019, godz 16:00:00 |
1:1
(:)
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
28.09.2019, godz 13:00:00 |
1:4
(:)
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
Piast Żmigród |
28.09.2019, godz 16:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Górnik II Zabrze |
28.09.2019, godz 13:00:00 |
0:3
(:)
|
10. kolejka |
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Polonia Bytom |
05.10.2019, godz 15:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Ślęza Wrocław |
05.10.2019, godz 13:00:00 |
1:3
(:)
|
|
MKS Kluczbork |
|
Foto-Higiena Gać |
05.10.2019, godz 17:30:00 |
3:1
(:)
|
|
Górnik II Zabrze |
|
Rekord Bielsko-Biała |
06.10.2019, godz 15:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Piast Żmigród |
|
Zagłębie II Lubin |
05.10.2019, godz 15:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
05.10.2019, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Miedź II Legnica |
|
LZS Starowice Dolne |
05.10.2019, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Stal Brzeg |
|
Ruch Chorzów |
05.10.2019, godz 15:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
Lechia Zielona Góra |
05.10.2019, godz 15:00:00 |
1:2
(:)
|
11. kolejka |
|
Polonia Bytom |
|
Śląsk II Wrocław |
13.10.2019, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Lechia Zielona Góra |
|
ROW 1964 Rybnik |
13.10.2019, godz 14:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Ruch Zdzieszowice |
12.10.2019, godz 15:00:00 |
2:2
(:)
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Stal Brzeg |
12.10.2019, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
Miedź II Legnica |
12.10.2019, godz 15:00:00 |
5:2
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
12.10.2019, godz 14:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
Piast Żmigród |
12.10.2019, godz 15:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Górnik II Zabrze |
12.10.2019, godz 15:00:00 |
3:3
(:)
|
|
Ślęza Wrocław |
|
MKS Kluczbork |
12.10.2019, godz 15:00:00 |
2:3
(:)
|
12. kolejka |
|
Górnik II Zabrze |
|
Ślęza Wrocław |
20.10.2019, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Piast Żmigród |
|
Foto-Higiena Gać |
19.10.2019, godz 15:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Rekord Bielsko-Biała |
19.10.2019, godz 15:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Miedź II Legnica |
|
Zagłębie II Lubin |
19.10.2019, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Stal Brzeg |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
19.10.2019, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
LZS Starowice Dolne |
19.10.2019, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Ruch Chorzów |
19.10.2019, godz 15:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Polonia Bytom |
|
Lechia Zielona Góra |
19.10.2019, godz 15:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
MKS Kluczbork |
20.10.2019, godz 13:00:00 |
1:0
(:)
|
13. kolejka |
|
LZS Starowice Dolne |
|
ROW 1964 Rybnik |
26.10.2019, godz 14:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
Ruch Zdzieszowice |
26.10.2019, godz 14:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Stal Brzeg |
26.10.2019, godz 13:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
Miedź II Legnica |
26.10.2019, godz 14:00:00 |
5:3
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
26.10.2019, godz 14:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Ślęza Wrocław |
|
Piast Żmigród |
26.10.2019, godz 14:00:00 |
0:0
|
|
MKS Kluczbork |
|
Górnik II Zabrze |
26.10.2019, godz 16:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Lechia Zielona Góra |
|
Śląsk II Wrocław |
27.10.2019, godz 14:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Polonia Bytom |
26.10.2019, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
14. kolejka |
|
Miedź II Legnica |
|
Foto-Higiena Gać |
02.11.2019, godz 14:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Stal Brzeg |
|
Rekord Bielsko-Biała |
02.11.2019, godz 14:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
Zagłębie II Lubin |
02.11.2019, godz 14:00:00 |
2:2
(:)
|
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
02.11.2019, godz 14:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Polonia Bytom |
|
LZS Starowice Dolne |
02.11.2019, godz 14:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Lechia Zielona Góra |
|
Ruch Chorzów |
02.11.2019, godz 13:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Górnik II Zabrze |
02.11.2019, godz 14:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Piast Żmigród |
|
MKS Kluczbork |
02.11.2019, godz 14:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Ślęza Wrocław |
02.11.2019, godz 14:00:00 |
0:1
(:)
|
15. kolejka |
|
Foto-Higiena Gać |
|
Stal Brzeg |
09.11.2019, godz 14:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Ślęza Wrocław |
|
Miedź II Legnica |
09.11.2019, godz 14:00:00 |
2:2
(:)
|
|
MKS Kluczbork |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
09.11.2019, godz 16:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Górnik II Zabrze |
|
Piast Żmigród |
09.11.2019, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Śląsk II Wrocław |
09.11.2019, godz 14:00:00 |
1:1
(:)
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Lechia Zielona Góra |
09.11.2019, godz 14:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
Polonia Bytom |
09.11.2019, godz 14:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
ROW 1964 Rybnik |
09.11.2019, godz 14:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
Ruch Zdzieszowice |
09.11.2019, godz 14:00:00 |
2:0
(:)
|
16. kolejka |
|
Lechia Zielona Góra |
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
17.11.2019, godz 13:00:00 |
0:0
|
|
Ruch Chorzów |
|
LZS Starowice Dolne |
16.11.2019, godz 13:30:00 |
7:2
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Piast Żmigród |
16.11.2019, godz 13:30:00 |
4:0
(:)
|
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
Górnik II Zabrze |
16.11.2019, godz 13:30:00 |
0:0
|
|
Miedź II Legnica |
|
MKS Kluczbork |
16.11.2019, godz 13:30:00 |
1:2
(:)
|
|
Stal Brzeg |
|
Ślęza Wrocław |
16.11.2019, godz 13:30:00 |
2:1
(:)
|
|
Ruch Zdzieszowice |
|
Foto-Higiena Gać |
16.11.2019, godz 13:30:00 |
0:0
|
|
ROW 1964 Rybnik |
|
Rekord Bielsko-Biała |
16.11.2019, godz 13:30:00 |
1:2
(:)
|
|
Polonia Bytom |
|
Zagłębie II Lubin |
16.11.2019, godz 14:00:00 |
0:0
|
17. kolejka |
|
Piast Żmigród |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
23.11.2019, godz 14:00:00 |
1:3
(:)
|
|
LZS Starowice Dolne |
|
Śląsk II Wrocław |
23.11.2019, godz 13:30:00 |
1:4
(:)
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
Ruch Chorzów |
23.11.2019, godz 13:30:00 |
1:1
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Lechia Zielona Góra |
23.11.2019, godz 13:30:00 |
0:2
(:)
|
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
Polonia Bytom |
23.11.2019, godz 13:30:00 |
0:1
(:)
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
ROW 1964 Rybnik |
23.11.2019, godz 13:30:00 |
2:2
(:)
|
|
Ślęza Wrocław |
|
Ruch Zdzieszowice |
23.11.2019, godz 13:30:00 |
1:1
(:)
|
|
MKS Kluczbork |
|
Stal Brzeg |
23.11.2019, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Górnik II Zabrze |
|
Miedź II Legnica |
23.11.2019, godz 13:30:00 |
2:1
(:)
|
18. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
07.03.2020, godz 13:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Piast Żmigród |
|
Miedź II Legnica |
07.03.2020, godz 15:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Górnik II Zabrze |
|
Stal Brzeg |
07.03.2020, godz 15:00:00 |
4:1
(:)
|
|
MKS Kluczbork |
|
Ruch Zdzieszowice |
07.03.2020, godz 17:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Ślęza Wrocław |
|
ROW 1964 Rybnik |
07.03.2020, godz 15:00:00 |
0:0
|
|
Foto-Higiena Gać |
|
Polonia Bytom |
07.03.2020, godz 15:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Rekord Bielsko-Biała |
|
Lechia Zielona Góra |
07.03.2020, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Ruch Chorzów |
08.03.2020, godz 13:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Pniówek Pawłowice Śląskie |
|
LZS Starowice Dolne |
07.03.2020, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|