1. kolejka |
|
Wisła Kraków |
|
Śląsk Wrocław U19 |
10.08.2019, godz 12:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Gwarek Zabrze |
|
Lech Poznań |
11.08.2019, godz 11:00:00 |
2:6
(:)
|
|
Lechia Gdańsk |
|
Jagiellonia Białystok |
11.08.2019, godz 13:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Legia Warszawa |
11.08.2019, godz 11:00:00 |
0:5
(:)
|
|
Arka Gdynia |
|
Pogoń Szczecin |
10.08.2019, godz 12:00:00 |
2:1
(:)
|
|
UKS SMS Łódź |
|
Escola Varsovia |
10.08.2019, godz 15:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Zagłębie Lubin |
|
Cracovia |
10.08.2019, godz 12:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Korona Kielce |
|
Górnik Zabrze |
09.08.2019, godz 16:00:00 |
2:1
(:)
|
2. kolejka |
|
Cracovia |
|
Korona Kielce |
17.08.2019, godz 12:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Escola Varsovia |
|
Zagłębie Lubin |
17.08.2019, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Pogoń Szczecin |
|
UKS SMS Łódź |
17.08.2019, godz 11:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Legia Warszawa |
|
Arka Gdynia |
17.08.2019, godz 14:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Jagiellonia Białystok |
|
Hutnik Kraków |
17.08.2019, godz 12:00:00 |
5:1
(:)
|
|
Śląsk Wrocław U19 |
|
Lechia Gdańsk |
18.08.2019, godz 12:00:00 |
6:6
(:)
|
|
Gwarek Zabrze |
|
Wisła Kraków |
18.08.2019, godz 11:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Lech Poznań |
|
Górnik Zabrze |
17.08.2019, godz 12:00:00 |
3:2
(:)
|
3. kolejka |
|
Zagłębie Lubin |
|
Pogoń Szczecin |
24.08.2019, godz 12:00:00 |
7:0
(:)
|
|
Korona Kielce |
|
Escola Varsovia |
24.08.2019, godz 14:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Górnik Zabrze |
|
Cracovia |
25.08.2019, godz 12:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Śląsk Wrocław U19 |
25.08.2019, godz 13:00:00 |
2:5
(:)
|
|
Wisła Kraków |
|
Lech Poznań |
25.08.2019, godz 12:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Lechia Gdańsk |
|
Gwarek Zabrze |
25.08.2019, godz 13:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Arka Gdynia |
|
Jagiellonia Białystok |
24.08.2019, godz 13:00:00 |
4:0
(:)
|
|
UKS SMS Łódź |
|
Legia Warszawa |
24.08.2019, godz 12:00:00 |
1:3
(:)
|
4. kolejka |
|
Gwarek Zabrze |
|
Hutnik Kraków |
01.09.2019, godz 11:30:00 |
0:3
(:)
|
|
Wisła Kraków |
|
Lechia Gdańsk |
30.08.2019, godz 11:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Lech Poznań |
|
Cracovia |
31.08.2019, godz 12:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Escola Varsovia |
|
Górnik Zabrze |
11.09.2019, godz 16:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Pogoń Szczecin |
|
Korona Kielce |
31.08.2019, godz 11:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Legia Warszawa |
|
Zagłębie Lubin |
30.08.2019, godz 12:00:00 |
4:2
(:)
|
|
Jagiellonia Białystok |
|
UKS SMS Łódź |
31.08.2019, godz 12:00:00 |
5:1
(:)
|
|
Śląsk Wrocław U19 |
|
Arka Gdynia |
31.08.2019, godz 12:00:00 |
3:2
(:)
|
5. kolejka |
|
Lechia Gdańsk |
|
Lech Poznań |
08.09.2019, godz 13:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Wisła Kraków |
08.09.2019, godz 17:00:00 |
0:5
(:)
|
|
Arka Gdynia |
|
Gwarek Zabrze |
07.09.2019, godz 11:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Zagłębie Lubin |
|
Jagiellonia Białystok |
07.09.2019, godz 11:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Korona Kielce |
|
Legia Warszawa |
07.09.2019, godz 14:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Górnik Zabrze |
|
Pogoń Szczecin |
07.09.2019, godz 11:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Cracovia |
|
Escola Varsovia |
07.09.2019, godz 12:00:00 |
3:2
(:)
|
|
UKS SMS Łódź |
|
Śląsk Wrocław U19 |
07.09.2019, godz 13:00:00 |
4:2
(:)
|
6. kolejka |
|
Pogoń Szczecin |
|
Cracovia |
14.09.2019, godz 11:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Legia Warszawa |
|
Górnik Zabrze |
14.09.2019, godz 14:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Jagiellonia Białystok |
|
Korona Kielce |
15.09.2019, godz 12:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Gwarek Zabrze |
|
UKS SMS Łódź |
15.09.2019, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Wisła Kraków |
|
Arka Gdynia |
14.09.2019, godz 16:30:00 |
1:1
(:)
|
|
Lechia Gdańsk |
|
Hutnik Kraków |
14.09.2019, godz 11:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Śląsk Wrocław U19 |
|
Zagłębie Lubin |
14.09.2019, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Lech Poznań |
|
Escola Varsovia |
14.09.2019, godz 12:00:00 |
4:0
(:)
|
7. kolejka |
|
Korona Kielce |
|
Śląsk Wrocław U19 |
21.09.2019, godz 12:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Górnik Zabrze |
|
Jagiellonia Białystok |
22.09.2019, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Cracovia |
|
Legia Warszawa |
21.09.2019, godz 12:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Escola Varsovia |
|
Pogoń Szczecin |
21.09.2019, godz 12:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Lech Poznań |
22.09.2019, godz 15:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Arka Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
22.09.2019, godz 13:00:00 |
0:1
(:)
|
|
UKS SMS Łódź |
|
Wisła Kraków |
21.09.2019, godz 12:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Zagłębie Lubin |
|
Gwarek Zabrze |
21.09.2019, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
8. kolejka |
|
Lech Poznań |
|
Pogoń Szczecin |
27.09.2019, godz 16:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Legia Warszawa |
|
Escola Varsovia |
28.09.2019, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
Jagiellonia Białystok |
|
Cracovia |
28.09.2019, godz 12:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Gwarek Zabrze |
|
Korona Kielce |
29.09.2019, godz 12:30:00 |
0:3
(:)
|
|
Wisła Kraków |
|
Zagłębie Lubin |
28.09.2019, godz 16:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Lechia Gdańsk |
|
UKS SMS Łódź |
28.09.2019, godz 14:00:00 |
0:4
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Arka Gdynia |
28.09.2019, godz 13:30:00 |
0:2
(:)
|
|
Śląsk Wrocław U19 |
|
Górnik Zabrze |
28.09.2019, godz 12:00:00 |
1:3
(:)
|
9. kolejka |
|
Zagłębie Lubin |
|
Lechia Gdańsk |
05.10.2019, godz 12:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Korona Kielce |
|
Wisła Kraków |
05.10.2019, godz 12:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Górnik Zabrze |
|
Gwarek Zabrze |
06.10.2019, godz 11:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Escola Varsovia |
|
Jagiellonia Białystok |
05.10.2019, godz 12:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Pogoń Szczecin |
|
Legia Warszawa |
05.10.2019, godz 11:00:00 |
4:2
(:)
|
|
Cracovia |
|
Śląsk Wrocław U19 |
05.10.2019, godz 12:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Arka Gdynia |
|
Lech Poznań |
03.10.2019, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
UKS SMS Łódź |
|
Hutnik Kraków |
05.10.2019, godz 12:00:00 |
3:1
(:)
|
10. kolejka |
|
Lechia Gdańsk |
|
Korona Kielce |
12.10.2019, godz 13:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Zagłębie Lubin |
13.10.2019, godz 12:00:00 |
0:4
(:)
|
|
Arka Gdynia |
|
UKS SMS Łódź |
12.10.2019, godz 13:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Lech Poznań |
|
Legia Warszawa |
23.10.2019, godz 12:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Jagiellonia Białystok |
|
Pogoń Szczecin |
12.10.2019, godz 12:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Śląsk Wrocław U19 |
|
Escola Varsovia |
12.10.2019, godz 12:00:00 |
5:1
(:)
|
|
Gwarek Zabrze |
|
Cracovia |
13.10.2019, godz 11:30:00 |
2:0
(:)
|
|
Wisła Kraków |
|
Górnik Zabrze |
13.10.2019, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
11. kolejka |
|
Legia Warszawa |
|
Jagiellonia Białystok |
19.10.2019, godz 12:00:00 |
4:0
(:)
|
|
UKS SMS Łódź |
|
Lech Poznań |
19.10.2019, godz 12:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Zagłębie Lubin |
|
Arka Gdynia |
19.10.2019, godz 12:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Korona Kielce |
|
Hutnik Kraków |
19.10.2019, godz 14:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Górnik Zabrze |
|
Lechia Gdańsk |
20.10.2019, godz 12:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Cracovia |
|
Wisła Kraków |
19.10.2019, godz 14:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Escola Varsovia |
|
Gwarek Zabrze |
20.10.2019, godz 12:00:00 |
0:4
(:)
|
|
Pogoń Szczecin |
|
Śląsk Wrocław U19 |
19.10.2019, godz 11:00:00 |
1:3
(:)
|
12. kolejka |
|
Lech Poznań |
|
Jagiellonia Białystok |
26.10.2019, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
Śląsk Wrocław U19 |
|
Legia Warszawa |
26.10.2019, godz 12:00:00 |
0:3
(:)
|
|
UKS SMS Łódź |
|
Zagłębie Lubin |
26.10.2019, godz 12:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Gwarek Zabrze |
|
Pogoń Szczecin |
27.10.2019, godz 11:30:00 |
1:3
(:)
|
|
Wisła Kraków |
|
Escola Varsovia |
27.10.2019, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Lechia Gdańsk |
|
Cracovia |
26.10.2019, godz 11:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Górnik Zabrze |
27.10.2019, godz 12:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Arka Gdynia |
|
Korona Kielce |
27.10.2019, godz 15:00:00 |
0:3
(:)
|
13. kolejka |
|
Górnik Zabrze |
|
Arka Gdynia |
30.10.2019, godz 12:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Cracovia |
|
Hutnik Kraków |
03.11.2019, godz 12:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Escola Varsovia |
|
Lechia Gdańsk |
01.11.2019 |
0:1
(:)
|
|
Pogoń Szczecin |
|
Wisła Kraków |
31.10.2019, godz 11:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Legia Warszawa |
|
Gwarek Zabrze |
30.10.2019, godz 14:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Jagiellonia Białystok |
|
Śląsk Wrocław U19 |
02.11.2019, godz 12:00:00 |
1:5
(:)
|
|
Zagłębie Lubin |
|
Lech Poznań |
31.10.2019, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Korona Kielce |
|
UKS SMS Łódź |
30.10.2019, godz 14:00:00 |
1:1
(:)
|
16. kolejka |
|
Śląsk Wrocław U19 |
|
Wisła Kraków |
23.11.2019, godz 12:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Lech Poznań |
|
Gwarek Zabrze |
23.11.2019, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Jagiellonia Białystok |
|
Lechia Gdańsk |
23.11.2019, godz 12:00:00 |
3:3
(:)
|
|
Legia Warszawa |
|
Hutnik Kraków |
23.11.2019, godz 12:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Pogoń Szczecin |
|
Arka Gdynia |
23.11.2019, godz 12:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Escola Varsovia |
|
UKS SMS Łódź |
23.11.2019, godz 12:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Górnik Zabrze |
|
Korona Kielce |
24.11.2019, godz 12:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Cracovia |
|
Zagłębie Lubin |
23.11.2019, godz 12:00:00 |
3:2
(:)
|