1. kolejka

Stal Rzeszów Stal Rzeszów Górnik Polkowice Górnik Polkowice 29.08.2020, godz 15:00:00 2:1 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Lech II Poznań Lech II Poznań 28.08.2020, godz 16:00:00 2:0 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków GKS Katowice GKS Katowice 30.08.2020, godz 13:30:00 3:2 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Skra Częstochowa Skra Częstochowa 30.08.2020, godz 12:00:00 0:1 (0:1)
KKS Kalisz KKS Kalisz Błękitni Stargard Błękitni Stargard 29.08.2020, godz 17:00:00 2:0 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 28.08.2020, godz 18:00:00 2:1 (:)
Motor Lublin Motor Lublin Znicz Pruszków Znicz Pruszków 29.08.2020, godz 19:50:00 1:2 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 29.08.2020, godz 19:46:00 2:0 (:)
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 28.08.2020, godz 19:30:00 4:2 (:)

2. kolejka

Skra Częstochowa Skra Częstochowa KKS Kalisz KKS Kalisz 05.09.2020, godz 17:00:00 1:0 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 05.09.2020, godz 17:00:00 1:3 (1:2)
Lech II Poznań Lech II Poznań Hutnik Kraków Hutnik Kraków 05.09.2020, godz 12:00:00 6:3 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Sokół Ostróda Sokół Ostróda 05.09.2020, godz 18:00:00 3:0 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Stal Rzeszów Stal Rzeszów 05.09.2020, godz 15:00:00 0:2 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 05.09.2020, godz 16:30:00 1:3 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 04.09.2020, godz 18:00:00 1:1 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Motor Lublin Motor Lublin 05.09.2020, godz 17:00:00 1:3 (:)
Błękitni Stargard Błękitni Stargard Wigry Suwałki Wigry Suwałki 05.09.2020, godz 13:00:00 1:0 (:)

3. kolejka

KKS Kalisz KKS Kalisz Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 12.09.2020, godz 18:00:00 1:2 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Skra Częstochowa Skra Częstochowa 11.09.2020, godz 17:00:00 2:1 (:)
Motor Lublin Motor Lublin Błękitni Stargard Błękitni Stargard 12.09.2020, godz 18:00:00 2:2 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 12.09.2020, godz 18:00:00 1:0 (:)
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Znicz Pruszków Znicz Pruszków 12.09.2020, godz 17:00:00 2:0 (:)
Stal Rzeszów Stal Rzeszów Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 12.09.2020, godz 15:00:00 0:1 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 12.09.2020, godz 18:00:00 0:1 (:)
GKS Katowice GKS Katowice Lech II Poznań Lech II Poznań 13.09.2020, godz 19:00:00 3:1 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Hutnik Kraków Hutnik Kraków 13.09.2020, godz 13:00:00 3:0 (:)

4. kolejka

Górnik Polkowice Górnik Polkowice GKS Katowice GKS Katowice 19.09.2020, godz 18:15:00 0:2 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Hutnik Kraków Hutnik Kraków 19.09.2020, godz 19:00:00 2:1 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz Sokół Ostróda Sokół Ostróda 19.09.2020, godz 18:00:00 0:4 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Stal Rzeszów Stal Rzeszów 19.09.2020, godz 15:30:00 0:2 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 19.09.2020, godz 17:00:00 0:0
Błękitni Stargard Błękitni Stargard MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 19.09.2020, godz 15:00:00 1:4 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Motor Lublin Motor Lublin 19.09.2020, godz 16:00:00 1:1 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Wigry Suwałki Wigry Suwałki 19.09.2020, godz 16:00:00 1:3 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław KKS Kalisz KKS Kalisz 20.09.2020, godz 12:00:00 0:3 (0:1)