Wydarzenia

Bilety na Ślask II - Zagłębie Lubin | Informacje

2021-09-19 13:15:00
We wtorek (21 września) o godz. 20:00 na stadionie przy ulicy Oporowskiej rozegrany zostanie mecz I rundy Fortuna Pucharu Polski Śląsk II Wrocław - Zagłębie Lubin. Rozpoczęła się internetowa oraz stacjonarna sprzedaż biletów na to spotkanie.
Sprzedaż biletów na mecze rezerw Śląska w Fortuna Pucharze Polski prowadzona jest on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl oraz w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej i punktach stacjonarnych Canal+ Premium w centrach handlowych Astra oraz Marino, a także w sklepie Fan-Sport w Trzebnicy (ul. Milicka 18). Ceny biletów wynoszą 10 zł, natomiast dzieci do 13. roku życia mają wstęp bezpłatny (konieczne pobranie biletu "0 złotych"). Podobnie jak podczas ligowych meczów Śląska II dla kibiców dostępna będzie trybuna kryta.

W dniu meczu w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej otwarty będzie Punkt Obsługi Kibica, w którym każdy fan WKS-u otrzyma pomoc dotyczącą zakupu wejściówek na spotkanie Śląsk II Wrocław – Zagłębie Lubin.

Uwaga! Wszyscy Karnetowicze mogą oglądać mecze rezerw Śląska w Fortuna Pucharze Polski za darmo! Darmową wejściówkę trzeba nabyć za pomocą strony internetowej www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego i stosowanie się do zaleceń przedstawicieli klubu oraz służb porządkowych.
 
Mecz Śląsk II Wrocław – Zagłębie Lubin będzie transmitowany na kanale YouTube Śląsk Wrocław TV. Początek spotkania we wtorek (21 września) o godzinie 20:00 na stadionie przy ulicy Oporowskiej.
Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również