Wydarzenia

Inauguracja sezonu z Klubami Partnerskimi

2022-08-30 15:00:00
Nowy sezon współpracy miedzy Akademią Śląska Wrocław a jej klubami partnerskimi zainaugurowany! Przedstawiciele Śląska wraz z partnerami spotkali się na Tarczyński Arena Wrocław w dniu meczu WKS-u z Rakowem Częstochowa.
Podczas spotkania, uczestnicy poznali nową strukturę Akademii Śląska, a także liczne wydarzenia, które zaplanowaliśmy dla nich w bieżącym sezonie. Ważnym elementem wydarzenia było również wręczenie trzech nowych certyfikatów - do grona partnerów Śląska Wrocław dołączyli:

- KS Polonia Nysa (srebrna gwiazdka)- MKP Wratislavia Wrocław (brązowa gwiazdka)- WCT Spartan Wrocław (brązowa gwiazdka)Po spotkaniu wszyscy uczestnicy mieli możliwość oglądania meczu PKO BP Ekstraklasy w strefie VIP Silver. Mniej formalna część spotkania służyła budowaniu relacji, poznaniu się i rozmowom o planach na nadchodzące miesiące i lata dalszej współpracy.- Chcemy pokazać naszym partnerom, jak bardzo są dla nas ważni, jak bardzo cenimy sobie współpracę z nimi. W sezonie 2022/2023 zaplanowaliśmy bardzo wiele wydarzeń, w których udział będą mogli wziąć zarówno zawodnicy, rodzice jak i trenerzy naszych klubów partnerskich. Pierwsze spotkanie za nami, od poniedziałku organizujemy dedykowany staż dla trenerów bramkarzy "Śląsk GK Coaching LAB". Już dzieje się sporo, a będzie jeszcze więcej - mówi Wojciech Pawłowski, koordynator projektu. - Budowanie relacji ze środowiskiem piłkarskim to nasz priorytet. Chcemy, żeby Akademia Śląska była pierwszym wyborem dla uzdolnionych zawodniczek i zawodników z regionu. Tak, by wrocławski Śląsk był naszym wspólnym dobrem i dumą - dodaje Pawłowski.Projekt klubów partnerskich Śląska Wrocław zrzesza obecnie 43 partnerów. Lista absolutnie nie jest zamknięta! Zainteresowanych dołączeniem do tego grona, wymiany doświadczeń szkoleniowych oraz wszelkiej współpracy zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu, wysyłając wiadomość na adres: wpawlowski@slaskwroclaw.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również