Wydarzenia

Spotkanie klubów partnerskich na Stadionie Wrocław

2021-11-17 16:00:00
Jesteś klubem partnerskim Śląska Wrocław? A może chciałbyś nim zostać i zastanawiasz się nad korzyściami ze współpracy? Zapraszamy na pierwsze w sezonie 2021/2022 spotkanie dla obecnych i potencjalnych klubów partnerskich Śląska Wrocław, które odbędzie się 25 listopada w godz. 11:00-14:00 na Stadionie Wrocław.
Spotkanie będzie miało miejsce w Sali EURO Stadionu Wrocław i rozpocznie się o godz. 11:00. Uczestnicy poznają plany rozwoju oraz strukturę Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, a także zostanie im przedstawiony model szkolenia dzieci i młodzieży, założenia dotyczące współpracy z Fundacją Śląska Wrocław oraz przede wszystkim plany współpracy z klubami partnerskimi.

Plan spotkania:

11:00-11:05 - Powitanie uczestników - Krzysztof Paluszek (dyrektor ds. rozwoju sportowego Śląska Wrocław)
 
11:05-11:30 - Przedstawienie struktury i planów rozwoju Akademii Śląska Wrocław - Krzysztof Paluszek (dyrektor ds. rozwoju sportowego Śląska Wrocław)
 
11:45-12:15 - Współpraca Akademii Śląska z klubami partnerskimi w grupach dziecięcych - Wiktor Sadowski (specjalista ds. klubów partnerskich i skautingu w grupach dziecięcych) i Wojciech Pawłowski (koordynator Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław)
 
12:30-13:00 - Fundacja WKS Śląsk Wrocław (omówienie projektów i korzyści ze współpracy ze Śląskiem Wrocław) - Edyta Wieruszewska (menadżer ds. projektów dotacyjnych) i Maciej Fedorczuk (specjalista ds. promocji i komunikacji Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław)
 
13:15-14:00 – Szkolenie dzieci i młodzieży według niemieckiego modelu (na przykładzie Bayeru Leverkusen) - Paweł Dziakowicz i Marek Borgman (trenerzy Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław).

Na spotkanie zapraszamy wszystkich przedstawicieli klubów partnerskich oraz kluby i szkółki, które są zainteresowane nawiązaniem współpracy z naszą akademią. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres wpawlowski@slaskwroclaw.pl. do 23 listopada.
 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również