Akredytacje jednorazowe

2014-08-11 12:07:17
Wnioski o akredytacje jednorazowe na mecze Śląska Wrocław należy składać za pośrednictwem Internetowego Biura Prasowego, prowadzonego w ramach systemu Accredito.com. Internetowe Biuro Prasowe Śląska Wrocław dostępne jest pod adresem accredito.com/slask-wroclaw.
 
Korzystanie z Internetowego Biura Prasowego Śląska Wrocław w systemie Accredito.com należy rozpocząć od założenia konta dziennikarza. Mogą to Państwo uczynić wybierając na stronie biura opcję „Rejestracja” i dalej „Zarejestruj jako dziennikarz” lub wchodząc bezpośrednio pod adres accredito.com/register/.
 
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail wiadomość, w której wybierając opcję „Potwierdź” należy aktywować swoje konto. Od tego momentu po zalogowaniu pod adresem accredito.com/slask-wroclaw mogą Państwo korzystać zarówno z naszego biura prasowego, jak również całego systemu Accredito.com

Po rejestracji konta i zalogowaniu do Internetowego Biura Prasowego, w zakładce „Akredytuj” znajdziecie Państwo listę wydarzeń, na które można składać wnioski za pośrednictwem systemu Accredito.com. Uwaga - do momentu potwierdzenia przynależności do konkretnej redakcji, dziennikarz może składać wnioski tylko jako freelancer, dlatego w pierwszej kolejności radzimy, by zarejestrować konto redakcji, a dopiero potem występować o akredytacje (więcej na ten temat poniżej). Zachęcamy także do odwiedzenia zakładki „Biura prasowe”, gdzie można włączyć subskrybowanie oficjalnych komunikatów prasowych Śląska Wrocław.
 
Serdecznie zachęcamy Państwa również do rejestrowania swoich redakcji. Ten rodzaj konta pozwoli dziennikarzom Państwa redakcji na przypisanie się do niej. Umożliwi również administratorowi konta redakcji zapraszanie do niej swoich dziennikarzy. Przypisanie dziennikarzy do kont poszczególnych redakcji jest istotne, gdyż pozwoli nam na łatwiejszą identyfikację podczas prowadzenia korespondencji i procesów akredytacyjnych. Do momentu dołączenia do przynajmniej jednej redakcji dziennikarz będzie mógł się akredytować jedynie jako freelancer. Rejestracji konta redakcji można dokonać wybierając na stronie biura opcję „Rejestracja” i dalej „Zarejestruj jako redakcja” lub bezposrednio pod adresem accredito.com/register/.
 
Rejestracja konta dziennikarza i redakcji jest oczywiście całkowicie darmowa. 
 
Serdecznie zachęcamy do rejestracji w Internetowym Biurze Prasowym Śląska Wrocław w systemie Accredito.com.

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław