Wydarzenia

Bartoszek: Mamy duży problem

2017-03-31 20:25:00
Korona po raz kolejny nie zdołała zdobyć choćby punktu w meczu wyjazdowym. Nie układają nam się kompletnie mecze wyjazdowe – mamy z tym wielki ból głowy – powiedział po spotkaniu trener Maciej Bartoszek.
Maciej Bartoszek: Kluczowa była pierwsza połowa – niewykorzystana idealna sytuacja Micanskiego, później kontrowersyjny rzut karny – nie będę go oceniał. Mamy duży problem, bo na wyjazdach jesteśmy zupełnie inną drużyną i nie prezentujemy się tak jak powinniśmy. Na wyjeździe, żeby przynajmniej zremisować trzeba strzelić bramkę. Nam się dziś nie udało. Nie układają nam się kompletnie mecze wyjazdowe – mamy z tym wielki ból głowy. Gratuluję Śląskowi, bo zagrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Myślę, że to było jedno z lepszych spotkań Śląska od dłuższego czasu.
 
Nie gramy w meczach wyjazdowych tak jak potrafimy. Straciliśmy bramki w kuriozalny sposób. Mamy trzy mecze do rozegrania, w tabeli jest ciasno, nic się jeszcze nie skończyło. Rywalizacja o pierwszą ósemkę będzie trwała do ostatniej kolejki.
Zespół to jest całość. Wszyscy zawodnicy uczestniczą w grze obronnej i muszą się odpowiednio organizować. Podobnie jest przy akcjach ofensywnych. Na boisku jest jedenastu zawodników.
 
Mamy spotkać się z większościowymi udziałowcami w przyszłym tygodniu. Myślę, że na dalsze losy klubu można patrzeć w pozytywny sposób – Korona ma się rozwijać i być budowana perspektywicznie.
Autor: Mateusz Sładek, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław