Wydarzenia

Bilety na Śląsk II - Hutnik | Informacje

2021-07-30 20:00:00
W niedzielę - 1 sierpnia - na stadionie przy ulicy Oporowskiej zostanie rozegrane spotkanie 1. kolejki piłkarskiej eWinner 2. Ligi. Na mecz Śląska II z Hutnikiem Kraków będzie prowadzona internetowa sprzedaż biletów.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, sprzedaż biletów na mecze II ligi prowadzona będzie on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Ceny biletów wynoszą 10 zł, dzieci do 13. roku życia – wstęp bezpłatny (konieczne pobranie biletu "0 złotych").  

W dniu meczu w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej otwarty będzie Punkt Obsługi Kibica, w którym każdy fan WKS-u otrzyma pomoc dotyczącą zakupu wejściówek na spotkanie Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków.

Uwaga! Wszyscy Karnetowicze mogą oglądać mecze II ligi za darmo! Darmową wejściówkę trzeba nabyć za pomocą strony internetowej
www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego i stosowanie się do zaleceń przedstawicieli klubu oraz służb porządkowych. Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia miejsca na trybunach.
 
Mecz Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków transmitowany będzie na platformie sportize.pl oraz w aplikacji mobilnej eWinner. Początek spotkania w niedzielę (1 sierpnia) o godzinie 12 na stadionie przy ulicy Oporowskiej.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również