Wydarzenia

Bilety na Śląsk vs. Wisła P.

2021-09-25 14:30:00
Twierdza Wrocław ma się bardzo dobrze - WKS w ligowym spotkaniach jest niepokonany u siebie od marca! W każdym meczu potrzebne jest wsparcie, by podtrzymać tę passę. W niedzielę, 26 września, o godz. 15 Śląsk podejmie Wisłą Płock. Kibicuj z trybu, bo #ToJestTwójKlub!
Za Śląskiem seria udanych meczów ligowych - wygrane z Zagłębiem, Legią i wyjazdowy remis w Radomiu - w które wplątała się porażka z Termaliką w Pucharze Polski. Już kilka dni po tym spotkaniu WKS ma szansę powrócić na właściwe tory. W niedzelę wrocławianie powalczą o trzy punkty z Wisłą Płock.Bilety na mecz można kupować tradycyjnie - za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl - w punktach stacjonarnych (lista poniżej) oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż z przestrzeganiem wszelkich środków ostrożności, ograniczających ryzyko transmisji wirusa, odbywać się będzie jedynie od poniedziałku do piątku, w godz. 10-17. Kolekcjonerzy biletów mogą wówczas nabyć wejściówki ze specjalnym, nowym wzorem. Przypominamy, że bilety kupowane on-line są tańsze od tych w punktach stacjonarnych, a kasy na Oporowskiej 62 i przy Stadionie Wrocław będą nieczynne w dniu meczu!

CENNIKBILETY VIPSPRZEDAŻ STACJONARNA


Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.

2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.

3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.

4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.

5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.

7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.

8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

9. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13. 

10. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.

11. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

12. Kasy biletowe przy ul. Oporowskiej 62, czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 10-17.PARKING

Przypominamy zasadach parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Stadionu Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zasady dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty został nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- zmianie uległa forma opłat za bilet - są one uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Płatność może zostać zrealizowana wyłącznie kartą płatniczą!

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:
Uwaga! Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (gotówka lub karta). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.Zapraszamy na trybuny i do głośnego dopingu! Napiszmy razem nowy rozdział w historii wrocławskiego klubu. Zachęcamy do zakupu koszulek meczowych Śląska Wrocław - domowej i wyjazdowej - KUP TERAZ!

Mecz Śląsk Wrocław vs. Wisła Płock w niedzielę, 26 września, o godz. 15 na Stadionie Wrocław.

W razie pytań lub problemów z kupnem biletów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław