Wydarzenia

Ivan Djurdjević odchodzi ze Śląska

2023-04-21 09:45:00
Informujemy, że z dniem 21 kwietnia Ivan Djurdjević przestał pełnić obowiązki trenera Śląska Wrocław. Dziękujemy szkoleniowcowi za jego pracę na rzecz klubu.
Serbski szkoleniowiec prowadził Śląsk od czerwca 2022 roku. Pod jego wodzą zespół rozegrał w sumie trzydzieści dwa spotkania. Ze Śląskiem żegnają się również Maciej Stachowiak (drugi trener) oraz Mariusz Bołdyn (trener bramkarzy).  

- Postawa zespołu od czasu porażki w Fortuna Pucharze Polski, jak i wprowadzone ostatnio środki zaradcze, przestały w naszej ocenie dawać nadzieję na szybką poprawę wyników, a w chwili, gdy na kilka kolejek przed końcem rozgrywek drużyna znalazła się w strefie spadkowej, jest to absolutnie konieczne. Po dłuższej analizie podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu współpracy z pierwszym trenerem oraz częścią jego sztabu. Dziękujemy Ivanowi Djurdjeviciowi i jego współpracownikom za zaangażowanie i pracę dla WKS-u – mówi Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Nazwisko nowego szkoleniowca WKS-u ogłoszone zostanie dziś w oddzielnym komunikacie. Poprowadzi on popołudniowy trening wrocławian.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław