Wydarzenia

Jezierski: Zabrakło nam czasu

2023-10-01 19:40:00
Druga drużyna Śląska Wrocław zremisowała dzisiaj 2:2 z Gwarkiem Tarnowskie Góry. W drugiej połowie z ławki wszedł na boisko Jakub Jezierski, który strzelił pierwszą bramkę dla Trójkolowych w tym spotkaniu.
Jakub Jezierski: Byliśmy zespołem przeważającym, stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji, ale niestety nie były one stuprocentowe. W drugiej połowie zrobiliśmy parę zmian, udało sie odrobić wynik ale dalej brakowało paru konkretów. Byliśmy na pewno groźni w ataku, każde wejście w pole karne nas napędzało. Strzeliliśmy jedną, drugą bramkę, niestety nie udało się trzeciej. 
 
Zabrakło nam przede wszystkim czasu, bramka wisiała w powietrzu i na pewno w pewnym momencie by ona padła. Chcieliśmy bardzo, niestety się nie udało. Nie załamujemy się tym, pracujemy dalej.
 
Szkoda, że Kuba Lutostański dostał czerwoną kartkę, na pewno nie tak wyobrażaliśmy sobie końcówkę spotkania. Niestety tak czasami bywa, ale mimo tego nie schowaliśmy się, a wręcz przeciwnie, strzeliliśmy bramkę na 2:2.
 
Teraz mamy podwójną motywację przed następnym spotkaniem, przerwaliśmy passę sześciu zwycięstw, na szczęście nie porażką a remisem, więc punkt został we Wrocławiu.
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław