Wydarzenia

Koniec sezonu w strefie VIP

2019-05-22 12:30:00
Rozgrywki 2018/19 przyniosło sporo zmian w strefie VIP na meczach Śląska. Jej nowe otwarcie sprawiło, że jeszcze więcej osób decydowało się na kibicowanie swojej drużynie w strefach Silver, Silver Premium, lożach S-VIP i na miejscach biznesowych. Po ostatnim meczu klub podziękował im za wsparcie.
Zwycięstwo Śląska z Arką Gdynia 4:0 było najlepszym prezentem dla kibiców WKS-u na zwieńczenie sezonu 2018/19. Tuż po spotkaniu klub zorganizował specjalna galę, na której podziękował właścicielom lóż i miejsc biznesowych za współpracę w minionych rozgrywkach ekstraklasy.
 
- Nie od dziś wiadomo, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w trudnych momentach. Śmiało mogę więc powiedzieć, że Śląsk Wrocław ma wielu prawdziwych przyjaciół - mówił Piotr Waśniewski, prezes klubu, w przemówieniu rozpoczynającym spotkanie. Wraz z całym zarządem wręczał również później pamiątkowe proporce dla sponsorów, partnerów, właścicieli lóż biznesowych Diamond oraz miejsc biznesowych Silver i Silver Premium.

Uroczystość uświetnili również piłkarze i sztab Śląska Wrocław. W dobrych humorach - świeżo po wysoko wygranym meczu nie mogło być inaczej - ale i ze świadomością, że zakończony właśnie sezon nie był taki, jakiego oczekiwaliby trenerzy, zawodnicy, zarząd czy wreszcie kibice WKS-u. Wizyta drużyny była okazją do chwili rozmów, zdjęć czy autografów.Oprócz licznych podziękowań za dotychczasową współpracę nie zabrakło oczywiście spoglądania w przyszłość, na nadchodzący kolejny sezon ekstraklasy. - Oprócz podziękowań za dotychczasową współpracę bardzo chciałbym zachęcić Państwa do tego, abyście byli nadal razem z nami. Żebyśmy zostali w jednej drużynie Śląska Wrocław i strzelali gole do tej samej bramki. Z Waszym wsparciem uda się nam zrobić wiele dobrych rzeczy - zakończył prezes Waśniewski.

Na naszej stronie internetowej można również zobaczyć galerię zdjęć z zakończenia sezonu i uroczystości w strefie VIP. Zdjęcia dostępne TUTAJ.
 
Sezon 2019/20 rusza już w połowie lipca. Nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć: do zobaczenia wkrótce!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Grzegorz Rajter

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław