Wydarzenia

KUP BILETY NA ŚLĄSK VS. POGOŃ | #TRÓJKOLOROWI

2024-02-03 09:12:00
Tęskniliście, #TRÓJKOLOROWI? Jeśli tak, to mamy świetną wiadomość. Rusza sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin, który odbędzie się na Tarczyński Arena we Wrocławiu, 11 lutego, o godz. 17:30.Śląsk Wrocław wraca do gry po prawie dwóch miesiącach przerwy! Poprzednia runda obfitowała w wiele pozytywnych emocji, a na Tarczyński Arena we Wrocławiu dwa razy obserwowaliśmy #KompletNaŚląsk, za co serdecznie dziękujemy. Dlatego ruszamy już ze sprzedażą biletów na pierwszy mecz po zimowej przerwie i liczymy, że tak samo jak w całej poprzedniej rundzie, teraz również będziecie z nami. Pierwszym rywalem Trójkolorowych będzie Pogoń Szczecin. Liczymy na Wasze wsparcie i widzimy się na stadionie!Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, 11 lutego, o godz. 17:30 na Tarczyński Arena Wrocław!

BILETY

 

Bilety na mecz można kupować tradycyjnie - za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (KLIKNIJ TUTAJ) - w punktach stacjonarnych (lista poniżej) oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż odbywać się będzie w dni robocze (poniedziałek-piątek), w godz. 10-17.

Jak kupić bilety na Śląsk vs. Pogoń?

 

- najlepiej, najwygodniej i NAJTANIEJ zrobić to on-line TUTAJ
- w jednym z kilkunastu punków sprzedaży stacjonarnej, ich lista 
TUTAJ
- w dniu meczu wejściówki można kupić w kasach przy Oporowskiej 62 (otwarte do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu), kasach przy Tarczyński Arena lub w innych stacjonarnych punktach (zgodnie z powyższą listą). Rekomendujemy jednak najkorzystniejsze rozwiązanie i kupno on-line.

CENNIK


VOUCHERY PREZENTOWE


W systemie biletowym dostępne są również vouchery prezentowe, które można wymieniać na wejściówki na dowolne trybuny Tarczyński Arena. Szukając pomysłu na prezent, często decydujemy się na karty upominkowe lub vouchery, które zasilone daną kwotą stanowią idealny sposób na wywołanie uśmiechu u najbliższych. Teraz taką okazję będą mieli również kibice wrocławskiej drużyny. Wszystkie informacje oraz możliwość kupna vouchera dostępne po kliknięciu w poniższą grafikę:SPRZEDAŻ STACJONARNA


Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-17 i w dniu meczu do 3 godzin przed pierwszym gwizdkiem.
 
2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.
 
3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.
 
4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.
 
5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.
 
6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.
 
7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.
 
8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21
 
9. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.
 
11. Kolporter, Oleśnica Kilińskiego 4B, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-19, w soboty 7-16.
 
12. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13.
 
13. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.
 
14. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.
 
15. FanShop #NaStadionie, ul. Królewiecka, Wrocław, czynny zgodnie z godzinami podanymi na stronie sklep.slaskwroclaw.pl.

16. CANAL+ Aleja Bielany, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 5-22, 55-040 Kobierzyce. Czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10-21 i w niedziele w godz. 10-20.


PARKING

Przypominamy o zasadach parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Tarczyński Arena Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zasady dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty jest ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- opłaty za bilet są uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Płatność może zostać zrealizowana wyłącznie kartą płatniczą!

Mapka parkingów poniżej:Uwaga! Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (płatność tylko kartą!). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.

KARNETY

 

 


Przypominamy również, że trwa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2023/24 PKO BP Ekstraklasy. Karnet na mecze Śląska to doskonała szansa na zagwarantowanie sobie najlepszego miejsca w każdym meczu na Tarczyński Arena aż do końca sezonu! 
Karnety są dostępne w sprzedaży on-line, kasach biletowych przy Oporowskiej 62, w FanShopie #NaStadionie, salonikach Canal+ (CH Astra, CH Marino i CH Bielany) i sklepie FanSport w Trzebnicy.

CENNIK KARNETÓW WIOSNA 2024 DLA POSIADACZY KARNETÓW JESIEŃ 2023:


1) kobiety oraz studenci do 26 roku życia 2) dzieci od 13 do 18 roku życia oraz osoby powyżej 60 lat 3) dzieci od 8 do 13 roku życia 4) dzieci do 8 roku życia

CENNIK KARNETÓW WIOSNA 2024 DLA NOWYCH KARNETOWICZÓW:


1) kobiety oraz studenci do 26 roku życia 2) dzieci od 13 do 18 roku życia oraz osoby powyżej 60 lat 3) dzieci od 8 do 13 roku życia 4) dzieci do 8 roku życia

Karnet wiosenny to kontynuacja karnetów jesiennych (cena została już przed startem sezonu podzielona 50-50). Przypominamy, że wszystkie karnety zakupione na rundę jesienną wygasły i nie zostaną automatycznie przedłużone. Dotychczasowi karnetowicze aż do 5 lutego mają pierwszeństwo wyboru swojego ulubionego miejsca. Kupując za pośrednictwem strony www, system automatycznie zaproponuje numer krzesełka. W przypadku chęci zmiany swojego dotychczasowego miejsca, poprzednie wróci do otwartej sprzedaży.

Więcej informacji na temat sprzedaży oraz korzyści płynących z posiadania karnetu TUTAJ.

Sprzedaż karnetów trwa do pierwszego domowego meczu (z Pogonią Szczecin, 10 lutego).

Zachęcamy również do kupna oficjalnych produktów Śląska Wrocław, w tym nowych koszulek meczowych, dostępnych na stronie sklep.slaskwroclaw.pl. Wspieraj swój klub!


 

W razie wątpliwości czy problemów prosimy o kontakt:
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
 

Punkt Obsługi Klienta w kasach przy ul. Oporowskiej 62 oraz FanShop #NaStadionie.

Regulamin sprzedaży (wersja polska)
Regulamin sprzedaży (wersja angielska)

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław