Wydarzenia

Loopy's World na Sektorze Rodzinnym w trakcie meczu LE

2015-07-09 13:45:00
W trakcie meczu Śląska Wrocław z NK Celje nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych kibiców zielono-biało-czerwonych. O dobrą zabawę dzieci na Sektorze Rodzinnym zadba Loopy's World!

Po raz kolejny partnerem Sektora Rodzinnego będzie wrocławski Loopy's World, który atrakcje dla najmłodszych przygotowywał już w czasie spotkań Śląska Wrocław w minionym sezonie.

 

W czwartek możliwości zabawy na Sektorze Rodzinnym również nie zabraknie. Rodzice, którzy zabiorą swoje pociechy na spotkanie WKS-u zNK Celje będą mogli wraz z nimi skorzystać z wielu aktywności sportowych. Loopy's World zapewnia im m.in. bezpieczną strzelnicę, podest szermierski, czy specjalną matę do sumo. Dzieci będą miały również okazję do odwiedzenia stoisk do malowania twarzy i punktów, na których same będą mogły zabawić się w artystów. Na chętnych do rywalizacji czekać będą również konsole Xbox 360 wraz z grą FIFA 15.

 

 

Nie zabraknie oczywiście standardowych atrakcji Sektora Rodzinnego, takich jak wizyta zawodników ekstraklasowego WKS-u (pojawi się m.in. Adam Kokoszka) i możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęć. Ponadto wszyscy zgromadzeni na tej wyjątkowej trybunie spotkają się również z zawsze obecnym w centrum dobrej zabawy Orłem Ślązakiem i innymi pluszowymi ulubieńcami najmłodszych przybyłych wraz z ekipą Loopy's World!

 

 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Informacje o promocyjnych cenach biletów na mecz Śląska z NK Ceje znaleźć można: TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Karolina Pawłowska

Zobacz również