Wydarzenia

Madej: Pokazaliśmy dobry futbol

2017-06-29 14:20:00
- Nowi zawodnicy pokazują, że potrafią grać w piłkę, a wtedy na boisku nie trzeba wiele czasu, by wkomponować się do drużyny – mówi Łukasz Madej po wygranym sparingu z GKS-em Katowice.
Łukasz Madej: Dobrze graliśmy i to na pewno jest pozytyw. Tak naprawdę od przyjścia trenera zimą przestawiamy się na grę, gdzie to my chcemy być przy piłce. Dziś to kontynuowaliśmy. Zależy nam na kreowaniu gry, by za piłką tylko nie biegać. Taka jest filozofia trenera Urbana. Tak teraz tworzy zespół, żeby ten styl wcielić w życie. Jesteśmy w trakcie ciężkiego okresu, bo skupiamy się na budowaniu wytrzymałości, ale myślę, że dziś pokazaliśmy kibicom dobry futbol. 
 
Język piłkarski jest jeden. Nowi zawodnicy pokazują, że potrafią grać w piłkę, a wtedy na boisku nie trzeba wiele czasu, by się wkomponować do drużyny. Na pewno ostatnie wzmocnienia podniosą jakość naszej gry. 
 
Dziś zagrałem na mojej nominalnej pozycji, czyli jako ofensywny pomocnik. Cieszę się, że strzeliłem gola, bo to potwierdza, że to jest moje miejsce na boisku. Grać mogę również gdzie indziej, ale lubię być pod grą i trener o tym wie.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław