Wydarzenia

Madej: Taki mecz trzeba wygrać

2017-04-15 18:04:00
- Prowadząc 2:0 musimy zdobyć komplet punktów. Wróciłem do gry po zawieszeniu, nie wyszło źle, ale wszystkim chodziło o wygraną dla Śląska, a tego nie ma - mówi Łukasz Madej po remisie z Górnikiem Łęczna 2:2.
Łukasz Madej: Taka jest piłka. Mieliśmy swoje okazje, by podwyższyć wynik i prowadzić trzy, albo cztery do zera. Niestety nie wykorzystaliśmy ich i mamy remis. Nie może tak się kończyć, gdy mamy dwie bramki przewagi. To bardzo przykre, że takim wynikiem kończy się ten mecz.
 
Ja wróciłem do gry po dość długim zawieszeniu, ale nie wyglądało to źle. Choć oczywiście mogło być lepiej. Każdy jest oceniany przez pryzmat drużyny i wyniku. Szkoda, że nie wygraliśmy. To prawda, że Robert Pich miał dobrą okazję po moim podaniu, niestety nie trafił. Ale trafi w kolejnym meczu. Wszyscy wygrywamy, wszyscy przegrywamy. Bardzo żałujemy straconych dziś punktów, ale nie zwalałbym braku wygranej na Roberta.  Gdy prowadzimy 2:0, to trzeba wygrać.
 
Przygotowując się do meczu trener przesunął mnie z „10” na skrzydło, w środku zagrał Sito. Nie wyszło źle, ale wygranej nie ma, a o to nam wszystkim chodziło.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław