Wydarzenia

Musiolik: Cieszę się, że zaczynam strzelanie

2024-07-06 18:30:00
Śląsk Wrocław pokonał SFC Opava 2:0 w kolejnym meczu kontrolnym przed startem sezonu 2024/2025. Jedną z bramek dla WKS-u zdobył nowy napastnik Sebastian Musiolik, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Wojskowych. Po spotkaniu zawodnik cieszył się, że szybko znalazł drogę do siatki.

Sebastian Musiolik: Cieszę się, że udało mi się zdobyć tę pierwszą bramkę i że zaczynam strzelanie tak szybko. Wiadomo, że niezależnie od tego czy jest to sparing, czy mecz ligowy to pierwsze trafienie smakuje fajnie. Fajna sprawa, ale to o niczym nie świadczy. Najważniejsze, żebym zgrywał się z drużyną i koledzy oraz sztab wiedzieli, iż jestem przydatny dla zespołu. Liczę, że będę coraz częściej to potwierdzał. 

Cały czas ciężko trenujemy. Podobnie jak każdy zespół w dzisiejszych czasach. Jesteśmy w okresie mocnych przygotowań i to nasza praca. Może nie byliśmy dziś w optymalnej świeżości takiej, jaka będzie w meczach ligowych, ale myślę, że wyglądaliśmy dobrze.

Wchodzimy w etap, w którym musimy koncentrować się na najbliższym spotkaniu. Przed nami jeszcze treningi, kolejny sparing. Jeszcze nie miałem okazji do treningu we Wrocławiu, więc czekam na to. Robimy wszystko, żeby ta dyspozycja na pierwszy mecz była najlepsza z możliwych.

Bilety na mecz z Lechią Gdańsk są dostępne TUTAJ. Karnety możecie natomiast zakupić pod TYM LINKIEM.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław