Wydarzenia

Nowy sezon ,,Wokół Śląska"!

2019-08-17 13:00:00
Do sprzedaży trafił pierwszy w nowym sezonie numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Oficjalny miesięcznik wrocławskiego klubu można nabyć w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w wybranych salonach Kolportera, sklepie on-line oraz na Stadionie Wrocław podczas meczów.

Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ.

Okładka pierwszego numeru sezonu 2019/20:



Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy (w tym numerze do wygrania m.in. karnet na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie 2019/2020) oraz inne niespodzianki.

W lipcowo-sierpniowym numerze przygotowaliśmy dla Was wywiad z naszym nowym zawodnikiem - Przemysławem Płachetą. Młody skrzydłowy opowiada o słuchaniu niemieckiego rapu, gotowaniu makaronu, udzielaniu wywiadów. I o piłce nożnej! Przedstawiamy również sylwetki nowych zawodników oraz ciekawostki o najbliższych, wymagających rywalach Śląska. W nowej rubryce, ,,Felietony", znajdziecie zapowiedzi sezonu autorstwa znanych wrocławskich dziennikarzy - Roberta Skrzyńskiego i Damiana Filipowskiego. 

Na stronach poświęconych Akademii Śląska Wrocław przypominamy sukcesy drużyny rezerw oraz zespołu U18. W cyklu historycznym przybliżamy postać Władysława Giergiela, pierwszego trenera, który wprowadził WKS do Ekstraklasy. W rubryce "To był gol" o swoim przepięknym trafieniu z meczu przeciwko Dundee United w eliminacjach Ligi Europy opowiada Sebastian Dudek. W magazynie nie zabrakło również tematów kibicowskich, plakatów oraz łamigłówek dla młodszych kibiców. Miłej lektury!

To pierwszy numer "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego zachęcamy do lektury i dzielenia się z nami swoimi opiniami oraz uwagami na profilu Facebook magazynu TUTAJ. Dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Wszystkie punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:


Punkty sprzedaży, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- Kasy przy ul. Oporowskiej
- Wyspa Kibica Śląska Wrocław w Arkadach Wrocławskich
- mecze Śląska na Stadionie Wrocław
Później również:
- Kolporter CH Magnolia Park,
- Kolporter Pasaż Grunwaldzki, 
- Kolporter CH Borek,
- Kolporter GH Sky Tower, 
- Kolporter Auchan Hubska
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również