Wydarzenia

Piech: Mamy dobry zespół

2017-07-05 14:40:00
- Na początku meczu nogi były trochę ciężkawe, w końcu to drugi tydzień, gdy trenujemy dwa razy dziennie. Ale potem "puściło" i kontrolowaliśmy grę - mówi Arkadiusz Piech, który zdobył jedną z bramek w wygranym 4:1 sparingu Ślaska z Rakowem Częstochowa.
Arkadiusz Piech: Pierwsze 10 minut gubiliśmy się trochę i w obronie, i w ataku. Nie potrafiliśmy odpowiednio "złapać" rywali. Ale z kolejnymi minutami pierwszej połowy było ok, złapaliśmy swoje tempo, wyprowadzaliśmy kontrataki. Strzeliliśmy dwa gole, więcej graliśmy atakiem pozycyjnym, szanowaliśmy piłkę. Cieszy kolejna wygrana. Idziemy w dobrym kierunku.
 
Niektóre akcje naprawdę wyglądały już bardzo fajnie. Wiadomo, są nowi zawodnicy, łapiemy jeszcze wspólny język na boisku, ale np. moja współpraca z ofensywnymi pomocnikami dziś przynosiła efekty. Trzeba być spokojnym, cierpliwym, a rezultaty przyjdą.
 
Na początku meczu nogi były trochę ciężkawe, w końcu to drugi tydzień, gdy trenujemy dwa razy dziennie. Ale potem "puściło" i kontrolowaliśmy grę. Raz nadzialismy się na kontrę, ale potem odpowiedzieliśmy jeszcze jednym trafieniem.
 
Ostatnie sparingi Rakowa wyglądały dobrze, jednak zatrzymali się na nas. My zagraliśmy dobre spotkanie, jako cała drużyna. Bo w drugiej połowie było sporo zmian, weszli młodzi zawodnicy, ale jakość naszej gry nie spadła. Poprzedni sparing, z GKS-em, to był inny mecz, inny etap przygotować, pogoda robiła swoje. A dzisiaj w angielskiej pogodzie można było fajnie pograć w piłkę. Mamy dobry zespół, wszystko klaruje się w odpowiednią stronę.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław