Piłkarski weekend Śląska Wrocław [WYNIKI]
2021-05-10 20:30:00
Przedstawiamy wyniki naszych zespołów z minionego weekendu.
PKO Ekstraklasa
Niedziela, 9 maja, 15:00
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 2:3
Bramki: Exposito (2), Pich
Ekstraliga kobiet
Sobota, 8 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Rolnik Biedrzychowice 3:0
Miejsce: Kłokoczyce (ul. Kłokoczycka 5)
Bramki: Iwaśko (2), Czudecka
eWinner 2. liga
Sobota, 8 maja, 13:00
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań 0:1
Miejsce: Stadion Oporowska
2. liga kobiet
Niedziela, 9 maja, 13:00
Śląsk II Wrocław - WAP Włocławek 1:3
Miejsce: GEM (ul. Mianowskiego 2b)
Bramka: Matuszewska
Centralna Liga Juniorów U18
Niedziela, 9 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 0:2
Miejsce: Stadion Oporowska
Centralna Liga Juniorów U17
Sobota, 8 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Rozwój Katowice 4:3
Miejsce: Kobierzyce
Bramki: Zender, Łyszczarczyk, Gruszecki, Marszałek
Dolnośląska Liga Juniorów Młodszych U16
Sobota, 8 maja, 11:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2:1
Bramka: Nawrocki
Centralna Liga Juniorów U15
Sobota, 8 maja, 12:00
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2:1
Bramka: Kosiba
Dolnośląska Liga Trampkarzy U14
Sobota, 8 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Łużyce Lubań 1:1
Miejsce: Sztabowa (ul. Sztabowa 101)
Bramka: Pawlik
I Dolnośląska Liga Młodzików U13
Sobota, 8 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Parasol Wrocław 3:1
Miejsce: GEM (ul. Mianowskiego 2b)
Bramki: Łabędzki, Wlazło, Cegliński
I Dolnośląska Liga Młodzików U12
Sobota, 8 maja, 11:00
Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 1:1
Bramka: Moskaluk
II Dolnośląska Liga Młodzików U12
Sobota, 8 maja, 14:00
Śląsk Wrocław - Parasol II Wrocław
Miejsce: GEM (ul. Mianowskiego 2b)
Niedziela, 9 maja, 15:00
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 2:3
Bramki: Exposito (2), Pich
Ekstraliga kobiet
Sobota, 8 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Rolnik Biedrzychowice 3:0
Miejsce: Kłokoczyce (ul. Kłokoczycka 5)
Bramki: Iwaśko (2), Czudecka
eWinner 2. liga
Sobota, 8 maja, 13:00
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań 0:1
Miejsce: Stadion Oporowska
2. liga kobiet
Niedziela, 9 maja, 13:00
Śląsk II Wrocław - WAP Włocławek 1:3
Miejsce: GEM (ul. Mianowskiego 2b)
Bramka: Matuszewska
Centralna Liga Juniorów U18
Niedziela, 9 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 0:2
Miejsce: Stadion Oporowska
Centralna Liga Juniorów U17
Sobota, 8 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Rozwój Katowice 4:3
Miejsce: Kobierzyce
Bramki: Zender, Łyszczarczyk, Gruszecki, Marszałek
Dolnośląska Liga Juniorów Młodszych U16
Sobota, 8 maja, 11:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2:1
Bramka: Nawrocki
Centralna Liga Juniorów U15
Sobota, 8 maja, 12:00
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2:1
Bramka: Kosiba
Dolnośląska Liga Trampkarzy U14
Sobota, 8 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Łużyce Lubań 1:1
Miejsce: Sztabowa (ul. Sztabowa 101)
Bramka: Pawlik
I Dolnośląska Liga Młodzików U13
Sobota, 8 maja, 12:00
Śląsk Wrocław - Parasol Wrocław 3:1
Miejsce: GEM (ul. Mianowskiego 2b)
Bramki: Łabędzki, Wlazło, Cegliński
I Dolnośląska Liga Młodzików U12
Sobota, 8 maja, 11:00
Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 1:1
Bramka: Moskaluk
II Dolnośląska Liga Młodzików U12
Sobota, 8 maja, 14:00
Śląsk Wrocław - Parasol II Wrocław
Miejsce: GEM (ul. Mianowskiego 2b)
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska
Zobacz również
2024-03-27
Erik Exposito ambasadorem klockoMANII
2024-03-22