Wydarzenia

Pobierz aplikację mobilną Śląska Wrocław!

2018-02-22 15:01:00
Aplikacja mobilna Śląska Wrocław dostępna jest w zupełnie nowej, odświeżonej wersji. Można korzystać z niej już zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.
Dzięki aplikacji mobilnej każdy kibic WKS-u może być tak blisko swojego klubu jak nigdy dotąd. W dalszym ciągu w wygodny i przejrzysty sposób dostarczy ona informacji o terminarzu, ligowej tabeli czy statystykach Wojskowych. Możliwość otrzymywania powiadomień pozwoli natomiast być na bieżąco ze wszystkimi newsami dotyczącymi ukochanej drużyny. Aplikacja Śląska Wrocław zachowała swoje największe atuty: wysoki poziom stabilności, czytelny układ i szybkość działania.

Odmieniona wersja naszej aplikacji poszerzona została ponadto o nowe funkcjonalności takie jak np. bezpośredni dostęp do filmów z kanału YouTube czy sklepu on-line. A przede wszystkim dostosowana została także do urządzeń z systemem iOS.


Również i tym razem we współpracy z klubem aplikację stworzyła wrocławska firma CoDream Studio. Poprzednią wersję pobrano 25 tysięcy razy.

Pobierz nową wersję aplikacji Śląska Wrocław za darmo!


Prosimy o zgłaszanie nam nowych rozwiązań, które mogłyby usprawnić działanie aplikacji, czy też ewentualnych błędów: kontakt@codreamstudio.com
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław