Wydarzenia

Pomóżmy Dorianowi! [AKTUALIZACJA]

2018-07-01 09:00:00
Prosimy o pomoc dla 7-letniego Doriana, którego tato jest wielkim kibicem Śląska. Chłopiec cierpi na niezwykle bolesną chorobę zwaną "Stopą końsko-szpotawą". Operacja w Wiedniu może zakończyć jego cierpienie!
Kibice Śląska bardzo często udowadniali, że w trudnych momentach można na nich liczyć. I to nie tylko w trudnych momentach ich ukochanej drużyny. Tym razem starają się pomóc synkowi jednego z fanów WKS-u.

7-letni Dorianek codziennie musi zmagać się z cierpieniem, które utrudnia funkcjonowanie. Stopa końsko-szpotawa to bolesna, choć niezagrażająca życiu choroba. Jest to jednak życie pełne trudności, które dzielny chłopiec stara się pokonać każdego dnia. Rodzice próbowali mu już pomóc na wiele sposobów, żaden jednak nie okazał się skuteczny. Jest jednak szansa, by częste wizyty u lekarzy dobiegły końca.Nadzieją na wyleczenie jest dla chłopca lekarz z Wiednia, wykonujący zabieg, po którym szansa na nawrót choroby to zaledwie 2%. Operacja może odbyć się już 4 lipca! Potrzeba jednak kwoty 30 tysięcy złotych. Znów pokażmy wielkie serca kibiców Śląska!

AKTUALIZACJA

Dorian już po operacji! Choć do końca było nerwowo, kwotę udało się zebrać. Zbiórka, której celem było 30 tysięcy złotych, została zakończona powodzeniem! 4 lipca Dorian przeszedł operację. Dziękujemy za Wasze wielkie serca, wsparcie i kolejny dowód, że Śląsk Wrocław to jedna wielka rodzina! Dziękujemy!

 

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również