Wydarzenia

Pracuj w dziale nadruków Śląska Wrocław

2023-09-18 16:00:00
Jeśli Twoim marzeniem jest praca w klubie sportowym, chcesz być blisko ekstraklasowej drużyny, mieć okazję nauczyć się nowych umiejętności i poznać Śląsk Wrocław od środka – dołącz do naszego zespołu! Czekamy na zgłoszenia chętnych do pracy w rozwijającym się dziale nadruków.

 

Stanowisko: Pracownik działu nadruków


Wymagania:
1. Biegła znajomość pakietu MS Office (znajomość programu Corel będzie dodatkowym atutem).
2. Wysoka kultura osobista.
3. Zaangażowanie i solidność.
4. Pozytywne nastawienie.
5. Punktualność i dyspozycyjność.

Zakres obowiązków (po wcześniejszym przeszkoleniu):
1. Obsługa maszyn termotransferowych.
2. Nanoszenie i usuwanie logotypów z odzieży.
3. Obsługa plotera Summa.
4. Obróbka folii flex.
5. Dbanie o porządek w miejscu pracy (w tym również czyszczenie maszyn).
6. Profesjonalna obsługa klientów.

Zapewniamy:
1. Formę współpracy: umowa-zlecenie.
2. Pełne przeszkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków.
3. Pracę w młodym i zgranym zespole.
4. Miłą atmosferę w miejscu pracy.
5. Bezpłatne wejściówki na mecze Śląska Wrocław.
6. Zniżki pracownicze w klubowym sklepie.
7. Cykliczne spotkania integracyjne

Zainteresowanych pracą w dziale nadruków WKS Śląsk Wrocław, prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: tszkodzinski@slaskwroclaw.pl, wraz z poniższą klauzulą:
 
„Wysyłając swoje CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Oporowskiej 62, 53-434 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej zwanego „RODO”,

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w jego treści następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Oporowskiej 62, 53-434 Wrocław danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iod@slaskwroclaw.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem".

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław