Wydarzenia

Promocje na mecz z Lechią!

2018-04-30 12:00:00
Darmowy parking dla 1000 samochodów i bilet na spotkanie z Pogonią Szczecin z nawet 50 procentowym upustem. Takie udogodnienia czekają na kibiców, którzy zjawią się na poniedziałkowym meczu z Lechią Gdańsk!
Zespół Tadeusza Pawłowskiego bardzo liczy na doping z trybun Stadionu Wrocław. Specjalnie dla naszych kibiców przygotowaliśmy więc ciekawe promocje, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Oto szczegóły:

Darmowy parking

Darmowy parking dotyczy wyłącznie parkingu wielopoziomowego (nie dotyczy parkingów przy ul. Królewieckiej i Lotniczej). Pierwsze 1000 samochodów ma zagwarantowany bezpłatny postój. Wjazd na parking wielopoziomowy znajduje się przy bramie C lub D. Darmowy parking obowiązuje tylko na meczu z Lechią Gdańsk.

Mecz z Pogonią nawet z 50% upustem
 
Każda osoba posiadająca bilet na mecz z Lechią ma automatycznie naliczona zniżkę na spotkanie z Pogonią (8 maja, godz. 20:30). Rabat sięga nawet 50% (ważny w przedsprzedaży)!

Wejściówki na to spotkanie są już w sprzedaży. Z promocji można skorzystać w każdym punkcie sprzedaży oraz on-line: TUTAJ

Zobacz również