Wydarzenia

Radosław Bella odchodzi ze Śląska

2021-06-21 13:00:00
Dotychczasowy trener zespołu U17 opuszcza Śląsk. Radosław Bella przenosi się do pierwszoligowej Miedzi Legnica, gdzie będzie pełnił rolę asystenta trenera Wojciecha Łobodzińskiego.
Bella dołączył do Śląska w lipcu 2019 roku. Początkowo prowadził zespół U16, a w sezonie 2020/2021 objął drużynę U17. W zakończonych w poprzedni weekend rozgrywkach CLJ U17 juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Bellę zaliczyli imponująca końcówkę, dwukrotnie pokonując Zagłębie Lubin co pozwoliło im na zajęcie czwartego miejsca w tabeli końcowej.

- Chciałbym podziękować zarządowi, który mi bardzo zaufał i powierzył odpowiedzialne obowiązki. Wiele nauczyłem się w Śląsku Wrocław. Dziękuję również trenerom, z którymi współpracowałem. Stworzyliśmy środowisko, w którym uczyliśmy od siebie nawzajem, i wszystkim należy się za to wielki szacunek. Szczególnie chciałbym podziękować jednak zawodnikom. Przez ostatnie dwa lata miałem okazję pracować z bardzo utalentowaną młodzieżą. Dzięki naszej współpracy oni stawali się lepszymi piłkarzami, a ja po tych dwóch latach mogę powiedzieć, że jestem lepszym trenerem. Będę mocno trzymał kciuki za wszystkich zawodników z akademii - podkreśla Bella.

Radek, dziękujemy za wkład w rozwój naszych młodych piłkarzy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również