Wydarzenia

Rafał Mazur trenerem przygotowania motorycznego Śląska

2024-06-19 09:00:00
Nowym trenerem w sztabie szkoleniowym Śląska Wrocław został Rafał Mazur. Wspólnie z Krzysztofem Kapelanem oraz Mateuszem Oszustem będzie zajmował się treningiem motorycznym.
Rafał Mazur to 30-letni trener z doświadczeniem pracy w piłce młodzieżowej oraz seniorskiej. Pełnił funkcję koordynatora Akademii Zagłębia Lubin i pracował jako trener przygotowania motorycznego w akademii oraz pierwszym zespole tego klubu.
 
- Cieszę się na nowe wyzwanie i liczę na jak najlepsze efekty naszej pracy. Chcę pomagać zawodnikom i drużynie osiągać świetne rezultaty. Współpraca z takimi fachowcami jak Krzysztof Kapelan i Mateusz Oszust to dla mnie wielka szansa na dalszy rozwój. Jestem przekonany, że wspólnie możemy zdziałać dużo dobrego - mówi Rafał Mazur.

 
Nowy trener ma również doświadczenie zawodnicze - był bramkarzem w takim drużynach jak m.in. Chrobry Głogów, Warta Poznań czy Zagłębie Lubin. W swoim CV ma także współpracę w roli trenera przygotowania motorycznego Ośrodku Rehabilitacji Provita. Jest właścicielem Studia Treningowego Level Up w Bolesławcu.
 
- Dołączyłem do drużyny wraz ze startem przygotowań, więc od razu rozpoczynamy intensywną pracę. Mam nadzieję, że ona zaowocuje jak najlepszymi wynikami w PKO BP Ekstraklasie, Lidze Konferencji oraz Pucharze Polski - mówi nowy członek sztabu szkoleniowego pod wodzą Jacka Magiery. 
 
Trenerze, witamy i życzymy powodzenia!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław