Wydarzenia

Rumak: Wytrwałość nagrodzona

2017-08-15 18:00:00
- Nasza wytrwała postawa została jednak nagrodzona bramką w końcówce. Taka jest piłka, która czasem coś daje, a czasem coś odbiera - mówi Mariusz Rumak, trener Bruk-Betu, po remisie ze Śląskiem.
Mariusz Rumak: - Zagraliśmy najlepszą pierwszą połowę ze wszystkich w tym sezonie. Nie jest łatwo grać ze Śląskiem. W pierwszej odsłonie mieliśmy dużą przewagę i wiele sytuacji, których nie potrafiliśmy wykorzystać, co zemściło się na nas po przerwie. Nasza wytrwała postawa została jednak nagrodzona bramką w końcówce. Taka jest piłka, która czasem coś daje, a czasem coś odbiera. 
 
Cieszymy się, że zdobywamy punkty na wyjazdach. Momentami nie musiałem wcale podnosić się z ławki, bo moi piłkarze nie popełniali błędów. Ale to tylko momentami. Od tego jednak jesteśmy, by te błędy wyeliminować. 
 
Nie jest tajemnicą, że chcieliśmy Marcina (Robaka – przyp. red.) u siebie w zespole. To świetny napastnik, który potrafi zdobywać gole. Mam jednak bardzo dobrych piłkarzy, więc z całym szacunkiem dla graczy WKS-u, nie zamieniłbym żadnego swojego zawodnika na gracza Śląska. 
Autor: Adam Matysiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław