Wydarzenia

Śląsk i Ekstraklasa grają z WOŚP

2024-01-21 12:00:00
Śląsk Wrocław przyłącza się do gry w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

 

W tym roku wraz z PKO BP Ekstraklasą Śląsk Wrocław przyłącza się do WOŚP i zbiera pieniądze, aby zapewnić sprzęt i wymaganą opiekę osobom dotkniętym chorobami układu oddechowego. Aby wspomóc Wielką Orkiestrę, Śląsk przy współpracy z Ekstraklasą utworzył zbiórkę w serwisie siepomaga.pl, gdzie każdy może dorzucić swoją cegiełkę do tego szczytnego celu. Wystarczy kliknąć TUTAJ, aby zostać przekierowanym na stronę zbiórki.

 

To jednak nie jest jedyna możliwość pomocy. W serwisie Allegro wystartowała również licytacja, z której całość kwoty również trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedmiotem aukcji jest ‘’Dzień z piłkarskim Śląskiem Wrocław - liderem Ekstraklasy’’. 

Zwycięzca licytacji weźmie udział w treningu pierwszego zespołu, pozna tajniki pracy trenera Jacka Magiery, wejdzie do szatni zawodników, zwiedzi od kuchni stadion lidera ekstraklasy, otrzyma zaproszenie na mecz rundy wiosennej, a także zje lunch w towarzystwie prezesa Klubu. 

Więcej szczegółów oraz możliwość wzięcia udziału w licytacji TUTAJ.


Krasnale Kibice również grają z WOŚP!

 


W niedzielę, 28 stycznia, czyli w dzień 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będziecie mogli również dorzucić się do puszki Krasnali Kibiców. Znajdziecie ich przy ul. Szewskiej 66/67a (Ośrodek KIBICE RAZEM), a wpłat będzie można dokonywać poprzez zeskanowanie specjalnego kodu QR. Już teraz dostępna jest jednak wirtualna e-skarbonka Krasnali Kibiców, poprzez którą możecie wspierać WOŚP - wystarczy kliknąc w poniższy obrazek albo TUTAJ
Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław