Wydarzenia

Szalik zamiast kwiatka - promocje na pamiątki!

2015-03-07 12:12:00
3
Już jutro Śląsk Wrocław zmierzy się w ligowym starciu z warszawską Legią. Hitowe starcie na szczycie ekstraklasy to doskonała okazja do zakupu pamiątek WKS-u. Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy również interesujące promocje!

Stoiska z oficjalnymi pamiątkami Śląska Wrocław ulokowane będą w przeszklonych punktach sprzedaży na esplanadzie stadionu od ul. Królewieckiej i Lotniczej. Z pewnością warto będzie do nich zajrzeć, ponieważ będzie można na nich znaleźć m.in. nowe wzory koszulek wyjazdowych Śląska Wrocław, które można obejrzeć na powyższym zdjęciu. Ich cena została ustalona na poziomie 199 zł, a dodatkowo do tej wartości obniżona zostaje również cena zielonej meczowej koszulki WKS-u!

 

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy również promocję na szaliki (fotografia poniżej). W trakcie spotkania z Legią będą one kosztowały 25 zł! Jeśli więc chcecie sprawić bliskiej Wam pani prezent, właśnie znaleźliście idealne zastępstwo dla tradycyjnych kwiatków!

 

 

Ponadto, każdy kupujący na naszych stoiskach, który wyda powyżej 20 zł, otrzyma za darmo kalendarz ścienny Śląska Wrocław na rok 2015! (istnieje możliwość odbioru kalendarza po zakończeniu spotkania) 

 

Na stoiskach nie zabraknie również pozostałych pamiątek i gadżetów związanych ze Śląskiem Wrocław i jego sponsorem technicznym firmą adidas. Zapraszamy do odwiedzania naszych punktów!

 

Pamiętaj, że kupując oryginalne pamiątki Śląska Wrocław wspierasz swój ukochany klub!

 

A spotkanie Śląska z Legią już w niedzielę o 18. Informacje o biletach na ten mecz możecie znaleźć: TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również