Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Bruk-Betem

2016-09-28 00:01:00
W 11. kolejce LOTTO Ekstraklasy Śląsk zagra u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Podpowiadamy, jak zdobyć bilety na to spotkanie.
Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł. Szczegóły: 
 
UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.
W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł! 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u, jakie wprowadziliśmy w sezonie 2015/16. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.
 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 
 
 
Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 
 

Bilet uczniowski:

 
 
 
Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).
 

Sektor rodzinny:

 
 
 
Mecz z Ruchem będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 18 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.
 
Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. 
 
 
Uwaga! Kasy na stadionie czynne od środy 21 września

Spotkanie 11. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Bruk-Bet Termaliką Nieciecza odbędzie się w niedzielę, 2 października, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław.
Do zobaczenia!
 
 
, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również