Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią

2015-02-13 15:00:00
5
Już 21 lutego Śląsk Wrocław zmierzy się w ligowym starciu z Jagiellonią Białystok. Zapraszamy do zakupu biletów na to spotkanie!
Wystartowaliśmy już ze sprzedażą biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok. Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!
 
Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Jagiellonią na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). 
 
Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 
Sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią Białystok to doskonała okazja do tego, by po raz kolejny skorzystać z naszej promocji dla "pierwszaków". Stali bywalcy Stadionu Wrocław mogą na ten mecz zabrać dwie dowolne osoby, które nigdy nie były na meczach Śląska Wrocław, a za bilet dla nich zapłacą symboliczne 10 zł. Więcej informacji o promocji znaleźć można w artykule Zabierz pierwszaka za dziesiątaka!

Sektor Rodzinny
 
Spotkanie z białostocką drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
 
Bilety można dostać w trzynastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż on-line trwa do godz. 21 lutego do godz. 14.
 
Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.
 
Spotkanie Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok odbędzie się w sobotę, 21 lutego, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.
 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

 
Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również