Wydarzenia

U15: Pójść za ciosem

2023-03-18 00:30:00
Piłkarzy z zespołu U15 Śląska Wrocław czeka pierwszy w tym roku mecz wyjazdowy. Podopieczni Pawła Dziakowicza jadą do Zielonej Góry, by tam zmierzyć się z miejscową Lechią. Początek starcia o godzinie 13:00.
Śląsk w tym roku rozegrał już dwa spotkania - oba domowe - i ma na swoim koncie komplet sześciu punktów. Zielonogórzanie natomiast do tej pory grali tylko raz, przed tygodniem wizytowali Zabrze mierząc się z Górnikiem, a ich spotkanie zakończyło się porażką 1:2.

Na papierze faworytem będzie Śląsk, jednak potyczka z beniaminkiem CLJ U15 wcale nie będzie oznaczała łatwej przeprawy. Podopieczni Pawła Dziakowicza przekonali się o tym przed tygodniem, kiedy mierzyli się z innym z beniaminków, Miedzią Legnica. I choć ostatecznie wygrali 3:2, to zdecydowanie musieli się mocno napracować.

Wrocławianie mają ambitne cele na tę rundę i wygrana w Zielonej Górze byłaby kolejnym krokiem w kierunku ich realizacji. Choć oczywiście jak podkreśla sztab szkoleniowy z trenerem Dziakowiczem na czele, najważniejszy jest rozwój młodych piłkarzy. I radość z gry, a tej zdecydowanie zespołowi U15 nie brakuje.

Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 w Zielonej Górze.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław