Wydarzenia

Urban: Brawa dla drużyny

2017-06-02 23:00:00
Nie łatwo zmobilizować się na takie spotkanie. Brawa dla drużyny za taką postawę i że zagrali na swoim poziomie – mówi trener Urban po meczu.
Jan Urban: Fajnie, ze taki mecz zagraliśmy na koniec sezonu. Był to mecz, o którym mówi się „o pietruszkę”. Tak naprawdę to są pieniądze dla klubu. Nie łatwo się zmobilizować na takie spotkanie. Brawa dla drużyny za taką postawę i że zagrali na swoim poziomie. Dziś pokazaliśmy, że potrafimy też wygrywać na wyjeździe. Zdaję sobie sprawę, ze Wisła dziś była osłabiona, my podobnie. Teraz jednak czeka nas osobny rozdział. Przygotowujemy zespół do następnego sezonu i sporo pracy będzie miał dyrektor sportowy.
 
Dobrze oceniam młodych zawodników. Adrian dobrze zagrał, pokazał się w fajnej stroy i to plus dla niego. Łuczak również, kilka razy pokazał swoje atuty, czyli szybkość, odwaga. Próbował też dryblingów i strzałów, więc widać, że nie boi się gry.
 
Cieszę się, ze wszyscy mogli zagrać. Peter i Paweł zagrali jak profesjonaliści Przez całą rundę nie nie mieli minut, ale mimo to dziś zagrali na dobrym poziomie. 
 
Czy w zespole będą zmiany? Tak, ale to temat nie na dziś. Pewne jest, że na wielu pozycjach będziemy szukali wzmocnień.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław