Wydarzenia

Urban: Jestem zadowolony

2017-08-04 20:40:00
- Jestem zadowolony z wyniku. Mieliśmy swoje problemy, z którymi sobie poradziliśmy - mówi trener Śląska Jan Urban po meczu.
Jan Urban: Początek drugiej połowy zdecydowanie ze wskazaniem na Piast. Rzut karny mógł zdecydować o losach spotkania, ale dziś mieliśmy też trochę szczęścia.
 
Uważam, że było to wyrównane spotkanie, ale w decydującej fazie spotkania rzut karny mógł sprawić, że trzy punkty zostaną w Gliwicach. Jestem jednak zadowolony z wyniku. W ostatniej chwili z gry wypadli Cotra i Pich. Do tego kontuzja Riery, więc naprawdę mieliśmy dziś swoje problemy. Musieliśmy sobie z nimi poradzić, bo nie było łatwo zestawić optymalny skład.
 
Kosecki poczuł delikatny ból i nie chcieliśmy ryzykować. W jego miejsce pojawił się Łuczak, który zagrał fajne 45 minut. Łyszczarz miał kilka minut, ale widać w nim było spokój i dobre panowanie nad piłką.
 
Fajną zmianę zaliczył też Piech, który miał bardzo dobrą okazję na zdobycie bramki. Dużo pracował w defensywie i z tego zadania wywiązał się w stu procentach.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Paczkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław