Wydarzenia

Urban: Musimy temu zapobiegać

2017-07-16 17:50:00
- Mecz był wyrównany, nie było dużo szans, a my tracimy gola po strzale głową najniższego zawodnika na boisku... Powinniśmy zapobiegać takim sytuacjom - mówi Jan Urban po porażce z Arką 0:2 w pierwszym spotkaniu nowego sezonu.
Jan Urban: Wydawało się, że w tym spotkaniu nie ma za dużo sytuacji. Zwłaszcza w pierwszej połowie tak było. W 1. min Arka miała szansę, a potem już po jednej okazji dla każdej z drużyn. 
 
Przygotowywaliśmy się na stałe fragmenty, wiemy, że nie mamy za dużo wysokich zawodników, stąd trójka graczy z przodu. Wiedzieliśmy też, że atutem Arki są wyrzuty z autu. I przed tym wszystkim się ustrzegliśmy. A gola strzela nam gość najniższy na boisku... Czasem się tak zdarza, ale wrzutka była spod bocznej linii i my musimy zapobiec takiej sytuacji. 
 
Na boisko gra była wyrównana, ale taki gol na 1:0 pozwala drużynie grać zupełnie inaczej. O drugiej bramce nie ma za bardzo co mówić - błąd Adriana. Potem było trochę sytuacji, ale ja tego nie kupuję, bo już jest 2:0. A inaczej się gra, gdy prowadzi się dwoma golami.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław