Wydarzenia

Urban: Nie dojechaliśmy na mecz

2017-04-07 20:20:00
- Cracovia w pierwszej połowie nas zdominowała. W drugiej zasłużyliśmy na gola i conajmniej remis, ale nie strzelając nie można odrobić strat - mówi Jan Urban po meczu z Cracovią (0:1).
Jan Urban: Nie dojechaliśmy na mecz. Dosłownie i w przenośni, bo spóźniliśmy się trochę przez korki, a w I połowie graliśmy tak, jakbyśmy nie dojechali na spotkanie. Cracovia nas zdominowała. Nie mieli nie wiadomo jak doskonałych okazji i bramkę zdobyli po stałym fragmencie. 
 
Pasy nie strzeliły kolejnych goli i dostaliśmy od nich drugie życie. Nie potrafiliśmy tego jednak wykorzystać. W drugiej połowie zasłużyliśmy na gola i przynajmniej remis. Ale nie strzelając, nie można odrobić strat.
 
Gdy bramkarz wychodzi do dośrodkowań po stałych fragmentach, to trup z reguły ściele się gęsto. Pawełek powinien bardziej zdecydowanie wyjść do piłki w akcji, w której straciliśmy gola.
 
Być może mamy jeszcze jakieś małe, teoretyczne szanse na górną ósemkę, ale myślimy tylko o meczu z Górnikiem Łęczna. Tracimy na to spotkanie Moriokę, ale wróci Madej. Zobaczymy, co będzie z Joanem Romanem.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław