Wydarzenia

Urban: Potrzebujemy punktów

2017-07-27 12:30:00
- Jesteśmy świadomi, że początek był nieudany i potrzebujemy punktów – mówi trener Urban na konferencji przed meczem z Lechią.
Jan Urban: Po meczu z Zagłębiem w szatni była żałoba. Byliśmy przekonani, że to spotkanie powinniśmy wygrać. Takie spotkania jak te derbowe trzeba kończyć z pozytywnym rezultatem. Jesteśmy świadomi, że początek sezzonu w naszym wykonaniu był nieudany i potrzebujemy punktów. Będziemy się o to starać już w meczu z Lechią.
 
Lechia może próbować zagrać tak jak z Wisłą Płock, czyli trzema obrońcami. Wiemy, że nasi rywale mają swoje problemy, jeśli chodzi o kontuzje i to też będzie miało wpływ na ich taktyka.
 
W moim zespole mam wszystkich do dyspozycji. Ostatni mimo złego wyniku zagraliśmy dobrze, ale nie wykluczam, że będą zmiany w składzie. Mamy w głowie kilka wariantów gry.

O Robercie Pichu

Adam Matysek: Nie mogę zdradzić szczegółów umowy Robert Picha. Wspólnie z nim ustaliliśmy warunki kontraktu i mogę jedynie powiedzieć, że kwota wykupu Picha podana w prasie jest nieprawdziwa. W okresie przygotowawczym rozmawiałem z Robertem o przedłużeniu umowy i obie strony są tym zainteresowane. Jestem więc spokojny. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław