Wydarzenia

Wołczek: Przeciętny mecz

2023-05-28 14:15:01
Śląsk II Wrocław zremisował 0:0 z Hutnikiem. Tuż po meczu krótkiego komentarzu udzielił trener WKS-u, Krzysztof Wołczek.
Krzysztof Wołczek: Nie ma meczów o nic. Nie mieliśmy już szans na utrzymanie, ale każdy z zawodników i my gra o swoją twarz, o postawę na boisku każdego dnia, na każdym treningu. Dla zawodników nie ma meczów o nic. Wiadomo, że już była informacja, że spadliśmy do trzeciej ligi, to jest nic przyjemnego i w jakimś stopniu miało to wpływ na zespół.

Czas na analizy dopiero przyjdzie, bo jeszcze został nam jeszcze jeden mecz, więc niechciałbym tego podsumowywać. Mecz był przeciętny, na tyle widocznie było nas stać czy to zespołowo czy to indywidualnie.

Jasne, było kilka sytuacji, ale nie strzeliliśmy bramki, jest 0:0. Zbyt wiele razy nie finalizowaliśmy akcji, ale nie chcę tego podsumowywać tu i teraz na gorąco. Na podsumowania przyjdzie czas. Wydawało nam się, że z wielu rzeczy wyciągnęliśmy wnioski po rundzie. Tak to wyglądało w sparingach w grudniu, tam był czas na analizę pierwszej rundy. Okazało się, że wiele rzeczy się powtarza, a na kolejne podsumowanie całości indywidualnie i zespołowo przyjdzie po kolejnym tygodniu. 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław