Wydarzenia

Wrąbel: Pomogłem drużynie

2017-08-04 20:35:00
- Pomogłem dziś drużynie i oby tak dalej – komentuje remis 1:1 z Piastem Jakub Wrąbel.
Jakub Wrąbel: Wiedzieliśmy, że Piast od pierwszej minuty będzie bardzo ofensywnie usposobiony. Rywale chcieli wygrać za wszelką cenę i szybko wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli. Byliśmy przygotowani na to. Gospodarze pokazali twardą grę i uważam, że dziś możemy się cieszyć z jednego punktu. 
 
Kuba w meczu w Gliwicach miał bardzo dużo pracy. Dzięki jego postawie Śląsk wrócił do Wrocławia z jednym punktem. - Tak, miałem sporo pracy, ale jestem jednym z jedenastu zawodników zespołu. Robię wszystko, by wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Pomogłem dziś drużynie i oby tak dalej. Rzut karny? Vassiljev to bardzo dobry piłkarz, ale na szczęście to my mieliśmy dziś troszkę szczęścia.
 
Gra Trójkolorowych momentami nie była płynna, ale bramkarz WKS-u ze spokojem patrzy w przyszłość. - Jest coś nie tak z naszą grą. Znów mieliśmy dwie różne połowy. Nie wiem, z czego to wynika i na pewno sztab będzie to analizował. Mimo słabszej gry udało nam się zapunktować i trzeba patrzeć pozytywnie na kolejne mecze. W kolejnym spotkaniu pokażemy, że potrafilmy grać lepiej.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław