Wydarzenia

Wrocławski Niezbędnik Senioralny z udziałem Śląska

2021-09-06 16:00:00
Osoby, które przechodzą na emeryturę we Wrocławiu, otrzymają specjalny Niezbędnik Senioralny, w skład którego wejdą upominki zachęcające do aktywnego poznawania miasta. Nie zabrakło niespodzianki od Śląska Wrocław!
Emerytura nie musi (a nawet nie powinna!) oznaczać stagnacji i braku ciekawych przeżyć. Wręcz przeciwnie! Wszystkich wrocławskich seniorów zachęcamy do korzystania z zasłużonego odpoczynku w aktywny sposób! Rzecz jasna swoją cegiełkę do Niezbędników dołożył również Śląsk Wrocław.

Do odbioru Niezbędnika uprawnione są wszystkie osoby, które od stycznia 2021 otrzymały pozytywną decyzję ZUS o przyznaniu emerytury.

W skład pakietu wejdą:

· plecak miejski,
 
· torba na zakupy,
 
· etui na okulary,
 
· Wrocławski Spacerownik – propozycje tras spacerowych po Wrocławiu,
 
· Wrocławski Informator Senioralny – szeroki wachlarz propozycji spędzania wolnego czasu oraz załatwiania spraw codziennych przez wrocławskich seniorów; adresy instytucji, organizacji i firm działających na rzecz seniorów,
 
· list od Prezydenta Wrocławia,
 
· voucher na bilet w Operze Wrocławskiej

· voucher na bilet na mecz Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław to klub dla każdego! Wszyscy jesteście mile widziani na naszych meczach, a bilety dla osób po 60. roku życie kosztują tylko 10 złotych! Zachęcamy do pojawiania się na Stadionie Wrocław, a na początek przygody do Wrocławskiego Niezbędnika Senioralnego dołączamy ulotkę z informacjami oraz voucher uprawniający do odbioru darmowego biletu na mecz WKS-u!

Wrocławski Niezbędnik Senioralny wydawany jest w Przestrzeni Trzeciego Wieku Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego przy pl. Solidarności 1/3/5 w pokoju 414 (IV piętro), od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18. Należy wziąć ze sobą decyzję o przyznaniu emerytury, wystawioną przez ZUS oraz dowód osobisty.
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również