Wydarzenia

Wspólnie dla "Otinia"!

2024-01-26 15:00:00
Piotr Błaszczak, 15-letni zawodni Parasola Wrocław, a w przeszłości Śląska Wrocław, toczy walkę z nowotworem. Zachęcamy do pomocy!
Piotrek, zwany "Otinio" to niezwykle oddany kibic Śląska Wrocław. Gdy tylko zdrowie pozwala przychodzi na mecze, nie raz odwiedzał również drużynę WKS-u, dziękując za wsparcie zbiórek prowadzonych na jego leczenie (w postaci koszulek wystawianych na licytacje, wpłat, innych gadżetów, czy promocji licytacji). Nigdy nie chciał tylko "brać", ale również "dawać", stąd m.in. upominki dla zawodników, które przygotowywał własnoręcznie. Dziś znów prosimy kibiców Śląska o wsparcie tego wyjątkowego chłopaka.

Otinio od 3 roku życia zmaga się ze zdrowotnymi problemami, obecnie walczy z nowotworem zwanym glejakiem, a jego bliscy organizują zbiórkę pieniędzy, które mają pomóc w leczeniu. I my zachęcamy do wpłat!

Na specjalnej grupie facebookową koszulkę Śląska z podpisami drużyny wystawił nasz sponsor główny, LV BET, w grupie można znaleźć również inne śląskowe pamiątki. Licytacje można znaleźć TUTAJ.

Na stronie zrzutka.pl prowadzona jest również zbiórka wpłat oraz opisana szczegółowa historia Otinia. Pokażmy swoje wielkie serca! Wpłat można dokonywać TUTAJ.
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław