Wydarzenia

Zakończenie sezonu w strefie VIP

2019-05-17 08:30:00
Strefa VIP Śląska Wrocław to nie tylko wyjątkowe miejsce do przeżywania piłkarskich emocji i nawiązywania nowych biznesowych znajomości. To również przestrzeń, w której każda osoba, grupa przyjaciół i rodzina utożsamiona z WKS-em poczują prawdziwą śląskową atmosferę. Zapraszamy na ostatni mecz sezonu z Arką Gdynia!
Naszym gościom zawsze gwarantujemy sporą dawkę piłkarskich emocji, atrakcje dla kibiców oraz smaczny catering. Już długo przed pierwszym gwizdkiem na gości w strefie VIP czeka sporo niespodzianek.
 
Jedną z największych atrakcji w strefie VIP Silver zawsze jest wizyta piłkarzy Śląska Wrocław. Najpierw tych będących poza kadrą meczową, a po końcowym gwizdku - zawodników, którzy wystąpili tego dnia na murawie. Możliwość rozmowy, zebrania autografów i zrobienia wspólnego zdjęcia na specjalnej ściance VIP to nie lada gratka dla fanów klubu ze stolicy Dolnego Śląska.W Strefie VIP Silver obecni są sponsorzy oraz partnerzy klubu m.in. firma Roboklocki, oferująca najmłodszym świetną zabawę, połączoną z nauką! Dzieci z pewnością nie będą się nudzić, a rodzice mogą byc spokojni, że ich pociechy są bezpieczne i spędzają czas w wartościowy i przyjemny sposób. Poza zabwą można również wygrywać nagrody, brać udział w konkursach i przede wszystkim - całą rodziną kibicować Śląskowi! Cały event w strefie VIP Silver prowadzi niezastąpiony konferansjer Daniel Pastuszka.


 
W mijającym sezonie strefę VIP odwiedzało kilkaset osób na każdym meczu. Zdarzały się spotkania z frekwencją grubo przekraczającą pół tysiąca obecnych! Wszystkim, którzy skorzystali z naszych usług, serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie klubu! To dla nas bardzo ważne, że chcecie integrować się z klubem i spędzać czas wspólnie na meczach ukochanej drużyny. Przed nami już ostatnia w tym sezonie okazja, by odwiedzić strefę VIP! Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Arką Gdynia, którym zakńczymy i podsumujemy sezon. Warto nazbierać piłkarskich emocji na zapas, bo kolejne dopiero w lipcu, na starcie kolejnych rozgrywek ekstraklasy! Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line.

Skorzystaj z porpozycji, kliknij i KUP BILET VIP

Poznaj lepiej naszą ofertę - szczegóły TUTAJ
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Grzegorz Rajter

Zobacz również